Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Foglalkoztok mások öltözködési...

Foglalkoztok mások öltözködési "ciki"-jeivel, és figyelembe veszitek azokat? Netán nektek is vannak ilyenek, hogy mit mivel szabad, vagy nem szabad felvenni?

Figyelt kérdés

Öltözködési "ciki"-re néhány közkeletű példa:

- szandál zoknival,

- félcipő mezítláb,

- úriember rövid ujjú ingben,

- nyitott nyakkal hordott ing alatta nyakas pólóval stb.

Ha kedvetek van, írjatok hozzá még ilyeneket.



2022. jan. 7. 13:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Szőrméhez sportcipő.
2022. jan. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
24%

Én nem tudok szandált hordani zokni nélkül, így jó ideig egyáltalán nem hordtam. Idén nyáron viszont fogok. Zoknival!


A cipőt mezítláb nem tudnám elviselni. Törne. Másokon nem érdekel, bár szerintem nem túl higiénikus. Én bármilyen cipőhöz és nadrághoz (sportcipőhöz és rövidnadrághoz is) normál, száras zoknit hordok. A titokzokni számomra ismeretlen fogalom, valószínűleg nagyon zavarna is.


Csak rövidujjú inget vagyok hajlandó felvenni.


Ing alatt a póló nekem túl meleg lenne. Időnként látok olyat, hogy valaki ing alá atlétát vesz, de addig ki van gombolva az ing, hogy az atléta felső része már pont kilátszik. Na, az szerintem gusztustalan.

2022. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%

Hogy más hogy öltözik, engem nem izgat, viszont van pár olyan kombó, ami nem fér bele, hogy én úgy öltözködjek:

- szandál zoknival nálam is

- nyitott nyakkal hordott ing alatta nyakas pólóval nálam is

- rövidnadrág és zárt cipő zoknival, kivéve sportoláskor

- hosszú nadrág szandállal (még mezítláb is)

- atlétatrikó önmagában viselve, kivéve esetleg nyaralóövezetben, ill. strandoláshoz (bár inkább pólót veszek, ha veszek ilyenkor)

- zárt cipő mezítláb, kivéve a belebújós, vászon félcipő

Nagyjából ennyi jutott eszembe, de biztosan van még. Ill. még egyszer hangsúlyozom, csak én nem öltöznék ezekben a kombókban, de ha más igen, nem érdekel.

2022. jan. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Cicanadrág rövid pólóval.
2022. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
27%
Hajajjj! Ez az oldal csak azokról szól akik beleszeretnének szólni más öltözködésébe.
2022. jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Metionin ***** válasza:
98%
Teljes mértékben letojom, hogy mások hogyan öltöznek. Az ő testük, az ő önkritikájuk (vagy annak hiánya). Biztos van nekem is ilyenem, mert olykor felveszek olyan dolgokat, amik elméletileg nem illenek egymáshoz, pl. régebben hordtam zakót zenekaros pólóval (nőit)vagy van hogy elegáns ruhát bakanccsal veszek fel.
2022. jan. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
98%

Régebb igen, mikor a önmagamban is rengeteg hibát találtam.


Azóta viszont fejlődött az önszeretetem és már nem érdekelnek mások ilyen jellegű hibái.

Én is furán öltözködöm a társadalomhoz képest, mert rájöttem, hogy nincs kedvem sarokba megbúvó szürke kisegér lenni. És ezt felvállalni baromi nehéz volt amiatt, mert tele van a világ olyan lelkisérültekkel amilyen én is voltam, és akik titkon ítélkeznek minden fölött is.


Úgyhogy már én is azt hordom amit szeretnék, amit szeretek és amiben jól érzem magam. Másokat pedig messze letojok és elvárom, hogy ők is így tegyenek felém.

2022. jan. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
nem vagyok falusi, hogy beleszóljak más öltözködésébe. szerencsére itt Budapesten nem is jellemző, hogy más beleszólna az enyémbe.
2022. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%

Mi a gondd a "félcipő mezÍtláb"-bal? Legtöbb ember ugyan titokzoknival hordja, amit nem látsz, azért hiszed, hogy mezÍtláb van. De mi vele a baj? :D.


Szerintem sokkal trébb, ha valaki rövidnadrághoz vádliközépig érő zoknit vesz :D.

2022. jan. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%

Engem nem érdekel, maximum csodálkozom egyszer, aztán ennyi.

Én inkább olyan bakikat tartok kínosnak, mint a kőműves dekoltázs, lecsúszott cipzár, stb.

2022. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!