Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Foglalkoztok mások öltözködési...

Foglalkoztok mások öltözködési "ciki"-jeivel, és figyelembe veszitek azokat? Netán nektek is vannak ilyenek, hogy mit mivel szabad, vagy nem szabad felvenni?

Figyelt kérdés

Öltözködési "ciki"-re néhány közkeletű példa:

- szandál zoknival,

- félcipő mezítláb,

- úriember rövid ujjú ingben,

- nyitott nyakkal hordott ing alatta nyakas pólóval stb.

Ha kedvetek van, írjatok hozzá még ilyeneket.



2022. jan. 7. 13:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%
Én a látható fehérneműt tartom cikinek, ilyen pl. a ruhából kikandikáló melltartópánt, olyan mély dekoltázs, amiből a melltartó kosara kilátszik, átlátszó blúz alatt teljesen kivehető melltartó, fehér nadrág alól átütő bugyi. Tudom, hogy sokan "szexisnek" hiszik, de nagyon ciki.
2022. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
68%

11-es:

- Rengeteg ruhával nem kompatibilisek a melltartók. Az, hogy kilátszik a pánt miért ciki? Nagyobb kosaras melleknél nem opció a pánt nélküli melltartó és ha egy fazonú felső bejön a piacra, akkor minden ruhamárka azt fogja nyomatni. Nem feltétlenül lehet kikerülni, hogy csak olyan felsőink legyenek amihez minden melltartó felvehető.

- Mi a baj a kivehető melltartóval? Néha az az ember baja, hogy nem hordanak melltartót, most meg az, hogy hordanak de van körvonala? Ez röhejes hozzáállás.


A többi pontoddal egyetértek, de én rohadtul unom a melltartóviselést övező nagy vitát, és hogy olyan elvárásokat támaszt néha egy-egy ember vagy egy egész társadalom a téma köré, hogy azt meg se lehet lépni.

2022. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
55%
különböző mintás darabok egy öltözetben.
2022. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
26%
Miért lettem ennyire lepontozva??? A kérdésre válaszoltam! (3-as vagyok.)
2022. jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
22%
Én 16:26- os válaszoló vagyok és én sem értem hogy miért lettem nullára pontozva lol
2022. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
97%
Lehet nem fogalmaztam jól, érthetően, de úgy értettem hogy pl. van egy apró virágmintás blúz és egy másféle apró virágmintás nadrág. Szerintem mintás-mintással így nem néz ki jól. Ha már mintás, legyen egyforma.
2022. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
43%
1) magasszárú csizmához buggyos, egyenesszárú nadrág (úgy beletömködve a szárába). 2) hótaposó csizma miniszoknyával/cicanadrággal 3)köldök vonalában végződő felső és ugyanitt kezdődő nadrág (kettévágja a homokóra-alakot, aki még hastájékon rendelkezik plusz kilókkal, azt mégjobban kiemeli). 4)hosszú télikabáthoz kicsi, színházba való "zsebtáska" 5)melltartóhoz szilikon pánt 6)testhezálló alkalmi ruhánál látszik a bugyi vonala
2022. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
18%

Engem a hideg ráz a szoknya -sportcipő kombinációtól.


[link]



[link]

2022. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
9%

18.

Egyetértek. A hányinger kerülget a látványától is.

Most vagy elegáns valaki, vagy sportos. De mint tudjuk a pitcsáknak mindent lehet, ellenben a fiúknak csak “egyenruhába” szabad lenniük.

2022. jan. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
95%

Hidegen hagy mások hogy öltözködnek, mindenki úgy öltözzön ahogy neki tetszik, komfortos stb

Mégis van egyetlen egy ruhadarab amit ha meglátok barkin az utcán kiver a víz ez pedig a szoszos melegítő

2022. jan. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!