Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak leggingset...

Miért hordanak leggingset rövid pólóval városban?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. Sporthoz, kiránduláshoz, parkba, gyerekkel játszótérre oké. De városba?

Ráadásul egy csomószor dagadt lányokon, ahogy ott redőződik a hááájj....

Értem én a jelenkori nagy magamutogatást, meg hogy fogadjunk el mindenkit olyannak, amilyen, és érezzük jól magunkat, na de na, mindennek van határa.


2022. jan. 8. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Tojd le mit hordanak mások és jobb életed lesz
2022. jan. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%

Nekem se tetszenek pl a travi kinézetű fiatal "pasik". Némelyiknek a hangja is olyan magas, hogy mielőtt kibújt az anyjából utolsó percben nőhetett egy pattanás a lába közé..

Ez van. Mindenkinek van valami ami nem tetszik, de el kell fogadni hogy nem vagyunk egyformák. Szard le a leggingses dagikat.

2022. jan. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Nekik ez már az utolsó rúgásuk... Az értelmes nők soha nem hordanak ilyet utcára úgy, hogy nem takarják amit kellene, de hát legalább már messziről látszik, hogy ki mennyire értelmes
2022. jan. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem dagi nők hordják, nekem tetszik.
2022. jan. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%
Se dagin, se vékony, se normális alkat esetében nem felfogadott, mivel nem nadrág !
2022. jan. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!