Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuknak most új divat hogy a...

Fiuknak most új divat hogy a rövid nadrág alá cicanadrágot vagy leggingset vesznek fel?

Figyelt kérdés
Nem egy sőt elég gyakran látok mostanában ilyet, mondjuk nem mint ha engem zavarna, de volt akin szerintem elég érdekesen nézett ki, viszont volt olyan akin meg elég jól állt!

2019. okt. 29. 08:10
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem újdonság. Egyébként szerintem aláöltözetet vesznek
2019. okt. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Én utcán nem szoktam hordani rövidnadrággal aláöltözőnek viszont mindig vagy bent a lakásban ott sokszor vagyok póló meg cicanadrágban szerintem nagyon kényelmes.
2019. okt. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Joker2244 ***** válasza:
18%
Jezus Mária... Lassan szoknyát is vesztek fel mert kényelmes
2019. okt. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
És akkor erre még felveszik a làbközépig érő zokni, meg hozzá a csótàny ropantó talpú cipőt.
2019. okt. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Én így szoktam hordani ugyanilyenem van:


[link]

2019. okt. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

Szörnyen néz ki.

Ha rövid nadrágos idő van, felesleges a cicanaci, ha meg fut vagy biciklizik, felesleges a lig-lógó gatya

2019. okt. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó: inkább vegyen rá egy lazább gatyát, minthogy ilyen feszes izékben menjen utcára . Személy szerint én kínosan érzem magam egy-egy ilyen biciklista láttán.


A kérdésre válaszolva: nem tudom divat-e, eddig csak a haveromon láttam ilyet, neki jól áll.

2019. okt. 30. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Pont tegnap láttam egy ilyen fazont. Térdig érő rövid gatya, tapadós kék cicanaci alatta és persze a rövidszárú cipőből elegánsan kivillanó kockás zokni.
2019. okt. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Miért nem nejlon harival veszik fel?

Sokkal kényelmesebb és jobban mutat mint ezek a vastag ilyen-olyan darabok.


Bár bringásokon ez az oldalt zsebes térdig érő bő szárú minek van? Nem is nyúllik mint a bringás gatya pont annak az ellenkezőjét váltja ki.

2019. nov. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

Divat e azt nem tudni ,de rettentő viccesen néznek ki benne és ráadásul értelmetlen is a kettő.

De hát mint tudjuk vannak hiú fiúcskák, hát kínlódjanak ők benne én meg élvezem a szabad mozgast csak a sima leggingsbe.

F.

2020. jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!