Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vett már valaki ilyen nadrágot...

Vett már valaki ilyen nadrágot? hu.tactic-pants.cpa-goods.com/ Tapasztalatok? Vagy ez is átverés?

Figyelt kérdés

2022. jan. 12. 08:59
 1/4 Metionin ***** válasza:
Párom ilyeneket hord. Ara figyelj, hogy az ilyen hu. kezdetű oldalak általában kamuk. Alul érdemes csekkolni az elérhetőséget, itt nem is enged kattintani. Megbízható katonai ruha oldalakon is kb. ennyibe kerülnek, inkább olyan helyen nézelődj.
2022. jan. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez az oldal kamu. Ez egyértelműen látszik.

Amúgy a hu. kezdés nem feltétlenül jelzi ezt, pl. a wikipédia magyar nyelvű oldalai is így kezdődnek.


Jobban kitűnik az oldalban a pont, ez normális weboldalnál nem megszokott. Ezen kívül nincs kapcsolati rész, se regisztráció, nem látni ÁFSZ-t, nem írja mivel szállít, vagy kié a cég.

2022. jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amiben sok a pont és/vagy a kötőjel, az mind kamu oldal.
2022. jan. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Annyira rákoncentráltam a nadrágra, hogy az oldalt meg se néztem. Gondolkodom egy ilyen nadrágon ha tényleg vízálló. Ezt az oldalt találtam még.

[link]

2022. jan. 15. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!