Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok neten, vagy...

Hol találok neten, vagy boltban olyan szoknyanadrágot, ami hosszú szoknyának tűnik, de boka felett egy kicsivel van csavarva, középen összevarrva? Mi a "hivatalos" neve?

Figyelt kérdés
Nem combig, sem térdig van felvarrva, csak épp egy kicsit, hogy mégse lengjen, mint egy szoknya és pl. ha guggol az ember akkor ne lehessen belátni.
2011. ápr. 29. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni sem, tennél fel képet, vagy linket? Ahogy most elképzelem, nem lehetne járni benne:D
2011. máj. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudok feltenni képet,sem linket, mert Franciaországban láttam egy nőn ezt a szoknyanadrágot. Nagyon tetszett és ráadásul nőies is volt. Csak nem tudom mi a neve és egyáltalán lehet-e kapni itthon. Járni azért lehet benne,mert nem szűk hosszú szoknyát kell elképzelni, hanem bővülőt. Majdnem, mint azok a "török gatyák",csak az ülepe nem a térdnél van,hanem a bokánál. Valami ilyesmi.
2011. máj. 2. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!