Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a pufikabát mennyire...

Ez a pufikabát mennyire praktikus télen?

Figyelt kérdés

[link]


Kinéztem a fenti kabátot/dzsekit. Fel is próbáltam, igazából elég vastag és bélelt, csak a meleg próbafülkében nem igazán lehet megmondani, hogy kint a hidegben mennyire melegítene. Ez inkább átmeneti kabátnak tűnik nekem, már csak a rövidsége miatt is, szóval ilyen 0 fok körül már lehet kevés lenne még vastag pulcsival is.

Tavaszi dzsekinek meg túl vastag szerintem, de mivel olyan nagyon hidegek nem igazán vannak, ilyen 5-10 fok környékén praktikus lehet, elég sok emberen hasonlókat látok még nulla fokban is.



2022. jan. 14. 09:39
 1/5 A kérdező kommentje:

Ez egy másik, ami tetszik:

[link]


Ez már télikabát, vastagabb is valamivel és vízlepergetős.

2022. jan. 14. 09:41
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A második jobban tetszik.

Szerintem a vastagságukkal nincs gond, de én túl rövidnek találom őket. De ez nagyon egyéni. Sokan járnak rövid kabátban és nem fáznak.

2022. jan. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyesmi kabátom van csak nekem a Retro ból én nem fáztam benne -10 fokban sem.
2022. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elso nekem nagyon ronda, a 2. jobb, de nem szeretem ha nem feszul a derekamon osszehuzva vagy hosszu. Sztem siman jo telen bar en nem vagyok fazos.
2022. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vastagságra nem rossz, csak a mérete rövid szerintem. Én mindig legalább combközépig érőket szoktam venni, én egy ilyenben fáznék.
2022. jan. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!