Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gino Rossi, Lasocki milyen...

Gino Rossi, Lasocki milyen márkák a CCC-ben? Jók a cipőik?

Figyelt kérdés
2022. jan. 14. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Lasocki legtöbb cipője valódi bőr, viszont csapnivalóan vannak összerakva. Kétszer volt Lasocki cipőm, merthogy milyen szép, de egyik sem bírt ki egy teljes szezont sajnos.
2022. jan. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Kínából rendelik nagy tételben, tömeggyártásból és sajátjukra cimkézik majd eladják óriási haszonnal. A legtöbb cccben található cipőt megtalálhatod más márkajelzéssel vagy márkajelzés nélkül aliexpressen.

De persze mi nem így készül manapság?


Párom sok cipőt vett ott, viszonylag tartósak de ha valami baja van akkor esélytelen a garancia érvényesítése.

Nekem összesen egy pár cipőm van onnan, mert a férfi felhozatal szörnyű vagy szimplán nem ér meg nekem 30-40-et egy ccc-s cipő. Akkor megveszem a rendeset ugyan ennyiért vagy olcsóbban akcióban. De a minőségével nem volt gondom.

2022. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem van mindkettőből bőrcipő. Eddig nem volt velük gondom. Mondjuk én nem szoktam sokat gyalogolni.
2022. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem már 2 Lasocki márkájú szandált meg egy csizmát és teljesen elégedett vagyok velük. Kényelemesek és eddig jól bírják, még egyik se kellett kidobni.
2022. jan. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Borzasztó gyagyi minőség. Rádobsz pár ezret már van Clarks az egy megbízható belépőkategóriás bőrcipő.
2022. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon változó a minősége. Pl van egy Lasocki szandálom, amit már vagy 3 nyáron át hordtam, szinte mindig, még hegyet is másztam benne+volt, hogy nagyon nagy esőben az volt a lábamon. Mindent túlélt és még szépen is nézett ki sok hordás után. Ugyanígy egy bokacsizmám is volt, ami évekig át bírta, úgy hogy szinte ősztől tavaszig azt hordtam. 3 év után kezdett csak felválni sajnos. De még így is jó vétel volt, mert akciósan vettem. Tavaly vettem egy csizmát ott, ami meg 2 hordás után kezdett felválni... Szóval nem minden darab ugyanolyan minőségi, függetlenül az árától. :(
2022. febr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!