Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik olyan oldal/közösség/b...

Létezik olyan oldal/közösség/bármi, ahol vásárláshoz lehet keresni barátokat? Tehát csak azért találkoznánk, hogy együtt elmenjünk ruhákat vásárolni.

Figyelt kérdés

2022. jan. 16. 14:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lehetőség engem is érdekelne! :)


Nem hiszem, hogy ezzel a kívánságoddal egyedül lennél kérdező...

2022. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Adom. Bár harminc közeli vagyok, ruhák terén nem vagyok otthon. Ha a ruhabolti eladót kérdezem, nyilván egy furán álló ruhára is rámondja hogy tökéletesen áll rajtam (csak vegye meg az érdeklődő). Szóval jól jönne a témában jártas, figyelmes és nem kapkodó valaki.
2022. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én kétlem, hogy lenne ilyen oldal, de talán tudsz itt pár barátot szerezni hozzá :) ajánlom az ismerkedés kateógriát is.
2022. jan. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda színvonalas program. Ezermillió %, hogy a kérdező nő.
2022. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

4-es:

Mi ez a szexista megjegyzès? És miért is kéne minden szabadidős program a tudományt szolgálja?

2022. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

5

Az sem szolgálja a tudományt, ha valaki egyedül megy. Minek ehhez csoportba verődni, mint a leggagyibb reklámokban? A végén ilyen szélesen vigyorgós táskalóbálás is van?

2022. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

6-os:

Mégis mi bajod van?

2022. jan. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem semmi. De vajon a kérdező miért nem tud egyedül shoppingolni?
2022. jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Esetleg Facebookon a lakhelyednek megfelelő csoportokba is írhatsz a témában.

Egyébként ha van itt valaki Miskolc, Kazincbarcika környékéről, én is szívesen mennék együtt vásárolni valakivel. 😅

2022. jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ezek szerint lehet, hogy itt is lehet találni társaságot ehhez. :) Van közöttetek budapesti esetleg?


4-6-8-as: Én leginkább azért keresek ehhez társaságot, mert nem értek annyira az öltözködéshez, ezért fontos volna egy külső szem visszajelzése. Mivel nem is annyira szeretek vásárolni, pl. egy ilyen közösségtől azt várnám, hogy vannak olyan tagjai, akik viszont szeretnek, szívesen jönnek, szívesen adnak tanácsot (vagy legalább lelkesedést :D). A saját barátaimmal nem mennék, mert hozzám hasonlóan nem kedvelik ezt a tevékenységet. De most úgy vagyok vele, hogy igyekszem megszeretni, mert viszonylag fontos eleme a társadalmi létezésnek az, hogy hogyan prezentálom magamat, mennyire vagyok magabiztos a külsőmet tekintve (is), stb.

2022. jan. 17. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!