Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik olyan oldal/közösség/b...

Létezik olyan oldal/közösség/bármi, ahol vásárláshoz lehet keresni barátokat? Tehát csak azért találkoznánk, hogy együtt elmenjünk ruhákat vásárolni.

Figyelt kérdés

2022. jan. 16. 14:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
De miért kell ehhez érteni? Nem magadnak akarsz tetszeni? Nem olyan ruhát akarsz venni, amiben te érzed jól magad?
2022. jan. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen külsős véleményként:

Ha nagyon nem vagy biztos abba, hogy mi áll jól, mind testalkatilag, mind színügyileg, érdemes testalkat-szín-stílus tanácsadóhoz menni. Persze, ez nagy kiadás, de összességében ha tudod mi áll jól, akkor választékosabban vásárolsz.


Egyébként szerintem ez egy tök jó program, és legalább van kiindulási pont, hogy miért találkozzatok. Én régebb biztos benne lettem volna, de ma már az online rendelés spórolósabb számomra (bár ilyen Sinsay árkategóriás helyekre szívesen járok mai napig). Szóval hajrá! :) Biztos találsz rá embert, és ha bizonytalan vagy, akkor akár testalkatilag tudunk segíteni itt, ha külön kérdésben teszed.

2022. jan. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2022. jan. 18. 11:13
 14/15 A kérdező kommentje:
#12, honnan szoktál rendelni, megkérdezhetem?
2022. jan. 18. 12:32
 15/15 anonim ***** válasza:

14-es:

Sinsay, Gateshop, Aliexpress (bár innen egyre ritkábban a megváltozott áfatörvények miatt), illetve Shein.

2022. jan. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!