Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek ha nincs ruhám és...

Mit tegyek ha nincs ruhám és nem hogy másoknak nem tetszik, de még én is elsírom magam ha tükörbe nézek?

Figyelt kérdés

Sokáig nem nőttem, ezért könnyeb volt találni ruhát, de most pont gimiben nőttem és anyámat mintha nem érdekelné,hogy csak egykét pólóm, nadrágom van és még nem is jók rám.

Nem erőltettem a vásárlást, de mostanában már az iskolába sem tudok menni annyira bánt a dolog.

Viszont mikor megemlítem rögtön eltereli a témát vagy leszid hogy így is sok cuccom van.



2022. jan. 16. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ami nem jó rád adományozd el vagy dobd ki. A lényeg hogy szabadulj meg mindentől amire nincs már szükséged. Gyűjtsd meg a zsebpénzed és vegyél belőle ruhákat. (én is így csinálom) Turikban egész szép darabokat lehet találni, márkás cuccokat. Ha a zsebpénzes dolog nem jön be, mert mondjuk keveset kapsz, szortírozás után mutasd meg anyudnak hogy alig maradtak ruháid, és mondd meg hogy neked ez nem elég, kellene néhány új darab, hátha így meghallgat végre :)
2022. jan. 17. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj rendelni olcsón ruhát,amikor ingyenes a szállítás.Most nagyon sok helyen leárazás van.
2022. jan. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sinsay oldalán elég jó minőségben találsz szép ruhákat jó áron :)
2022. jan. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
árban *
2022. jan. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%

Amikor én voltam hasonló helyzetben addig "piszkáltam" anyumat ameddig végül együtt leültünk a szekrény elé és elkezdtük átnézni. Nagyjából az össszesre mondta, hogy jó én meg próbáltam és nézte, hogy tényleg nem okés. Gondolom csak annyit látott, hogy ott vannak a ruhák, de nem nézte, hogy miért nem hordom.

Egyedül szerintem ne dobj ki semmi, mert azt mondhatja, hogy biztos olyat is kidobtál ami még jó rád.

2022. jan. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Milyen magas és hány kiló vagy?

Lehet tudnék Neked adni ruhákat, szanáltam egy párat én is!

2022. jan. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
167-169 cm. és 55kg. vagyok.
2022. jan. 17. 17:44
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Add el a nem használt meglévőket és a befolyt összegből turizz. Igazi kincseket lehet kifogni.
2022. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2022. jan. 17. 19:43
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Hány éves vagy?
2022. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!