Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek mik a tapasztalatai a...

Kinek mik a tapasztalatai a nylonharisnyával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ciki kérdés lesz, de hát erre van ez az oldal. :) 19 éves lány vagyok, inkább sportos ruhákat hordok, harisnya nem sokszor volt rajtam. A páromnak, akivel két hónapja vagyunk együtt, születésnapja lesz vasárnap. Szokás a családjában, hogy ilyenkor együtt megünneplik egy éttermi ebéden, ahova engem is meghívtak. Az a terv, hogy az ebéd után én elmegyek velük haza és ott estig tartunk egy szűk körű köszöntést is. Adni akarok a megjelenésre, ezért szoknyát veszek fel magassarkúval. Itt jön a kérdés, hogy eddig szinte mindenkitől azt hallottam, hogy ebben az esetben kellemetlen szagú tud lenni az ember lába... Reggel indulok el otthonról, estig páromnál leszek. Szerintetek?
2022. jan. 20. 11:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem műbőr cipőd van, akkor nem lesz kellemetlen szagú... De ha nem vagy extrém izzadós, akkor még a műbőr se probléma...


Amúgy meg ne aggódj, a párod lába se ibolyaillatú egy egész nap után... :)

2022. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

1. A zoknidba is ugyanúgy beleizzadnál, szóval erre ne parázz rá

2. Ha a 20 fokos lakásban mozogsz, majd kimész a (jelenleg itt még havazós is) 0 fokba azt ajánlom vigyél több harisnyát. Egy vékonyat és egy vastagot. Cseréld amikor ki-be mész hideg-meleg helyre, nehogy megfázz.

3. Ha mégiscsak vékonyat 10-15-20 denest veszel, akkor mindenképp vigyél tartalékot, nehogy felfusson.

4. Ha nem is akarsz cserélgetni, mindenképp javasolnám, hogy legalább este, amikor indulsz a párodtól haza, vigyél egy pamutharisnyát is, mert későn nagyon hideg van.

2022. jan. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy mennyire izzadós a lábad és milyen fajta cipő (bőr/műbőr).

DM-ben lehet venni láb/cipő spray-t nekem bevált minden cipőmhöz. Reggel befújod a lábad és a cipőt is, nap végén még teljesen vállalható. De végső esetben fújós dezodor is megteszi.

2022. jan. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

1. Lehet venni spray-t ami segít. Sokféle van, nekem a Helia-d teás vált be, drogériákban lehet kapni.

2. Én spec. gyűlölöm a nylonharisnyát, télen simán felvehetsz egy pamutot, abban nem r0had le a lábad, és még ki se lyukad. :D

2022. jan. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez rendben lesz. Inkabb azon gondolkodnek, hogy birni fogom-e reggeltol estig magassarkuban...
2022. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk igen, ha még sose volt rajtad harisnya, akkor gondolom magassarkú se, lehet kényelmetlen lesz egész nap


Meg aztán nem csak nylonharisnya van, vehetsz akár merinói gyapjúból is (jó drágán) aminek még 2 hét hordás után sincs szaga (bár tény h egy sötétebb nylonharisnya sokkal elegánsabb).

2022. jan. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%

Emlékszem nekem mindég azt mondták, hogy pamut zoknit vegyél és ne műszálasat. Ez az egész ruhatárra értendő.

És pont azért hogy ne izzadjak bele a ruhákba.

Most ha az előttem szólókat figyelembe veszem, akkor az jut eszembe, hogy vagy nekem hazudtak anno, vagy neked hazudnak a vélemény írók, mert mint itt divat, a zöld pacsiért mindent meg kell tenni, a kérdező kedvébe járni, és nem utolsó sorban a többiek előtt is helyt állni.

2022. jan. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#7

Nem teljesen értelek, én pl. kifejezetten javasoltam a pamutot a műanyag helyett, pont ugyanúgy fel lettem pontozva, mint a többi válaszoló. :D (A 30%-os meg mindenkire kivétel nélkül végignyomta a pirosat, függetlenül magától a választól, gondolom neki szimplán ez a fétise.)

2022. jan. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

7.

Akkor most a két tábor ütközött?

Ki nem mond igazat? Miért akarják egyesek félrevezetni a kérdezőt?

2022. jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Elég fura kérdés egy nőtől pff. Csomó nő hord nylonharit, mégsem törvényszerű, hogy az lábszaggal jár, pláne ilyen hideg, fagyos időben egy ilyen harisnyában konkrétan 0 az esélyed izzadni! XD. Csomóan nyáron is hordanak, mégsincs okuk kellemetlen dolgoktól félni.
2022. jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!