Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek mik a tapasztalatai a...

Kinek mik a tapasztalatai a nylonharisnyával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ciki kérdés lesz, de hát erre van ez az oldal. :) 19 éves lány vagyok, inkább sportos ruhákat hordok, harisnya nem sokszor volt rajtam. A páromnak, akivel két hónapja vagyunk együtt, születésnapja lesz vasárnap. Szokás a családjában, hogy ilyenkor együtt megünneplik egy éttermi ebéden, ahova engem is meghívtak. Az a terv, hogy az ebéd után én elmegyek velük haza és ott estig tartunk egy szűk körű köszöntést is. Adni akarok a megjelenésre, ezért szoknyát veszek fel magassarkúval. Itt jön a kérdés, hogy eddig szinte mindenkitől azt hallottam, hogy ebben az esetben kellemetlen szagú tud lenni az ember lába... Reggel indulok el otthonról, estig páromnál leszek. Szerintetek?
2022. jan. 20. 11:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10

A kérdező azt írja, étterembe mennek, meg utána a párjáékhoz haza. Mifelénk szoktak fűteni az éttermekben és a házakban, nincs fagyos idő bent.

2022. jan. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%
Akkor a pasik mit csináljanak? Nekik általános dolog a lábszag. Ezért kár ezzel foglalkozni, nem a nylonharisnyán fog ez múlni, ha otthon ér véget a találkozó és csak dumálni fognak akkor eleve nem kell levetni a cipőt. Ha meg szexre kerűl a sor, akkor meg úgy is le kell tuso
2022. jan. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48%
*tusolni mind kettőnek.
2022. jan. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

12.

Kikérem magamnak!

Férfi létemre sosem bűzlöttem egyik testrésemen.

Nem vagyok izzadós.

Tudom mindenki magából indul ki, de most mellé lőttél.

2022. jan. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!