Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudnék Blackpink-es...

Honnan tudnék Blackpink-es ruhaszettet vásárolni ? Vannak tapasztalatok online vásárlással, megbízható weboldalak ? Vagy akár itthon is kapni valahol ?

Figyelt kérdés

A barátnőm hugának lesz februárban születésnapja, és nagyon odavan a Blackpinkért.

Én még soha nem vásároltam online (ezzel így van a bnőm is, de nem is szeretném ebbe belevonni, felesleges is lenne ennek tudatában :D) , viszont Blackpinkes ruhát sem láttam még sehol, semmilyen boltban.


Pár héttel ezelőtt láttam egy lányt egy bevásárlóközpontban, akinek egy egész szettje volt.

Mármint pulcsi, meg nadrág.

Szerintem ezeknek nagyon örülne.

De a lányt nem tudtam megkérdezni, hogy honnan vette...


Valaki ismer olyan helyet, vagy oldalt ami megbízható, s lehet ott jó minőségű Blackpinkes ruhát venni ?


Nagyon megköszönném a segítséget!

Ugyanis tök homály nekem ez a része, hogy hogyan szerezzek be ilyet, illetve ha rendelem, akkor még plusz a kiszállítási idő...



2022. jan. 20. 15:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Esetleg még annyi háttérinfó, hogy nem hiszem, hogy már annyit fog nőni, hogy 1 hét alatt kinövi, szóval egy rendes női felnőtt méretről van szó, nem kicsi gyerek méret.
2022. jan. 20. 15:56
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Póló:

[link]

Amúgy meg csináltas. Sok olyan hely van, ahová viszed a ruhát rá rakják azt a mintát, amit szeretnél.

2022. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én külföldön élek, de tegnap a H&Mben láttam BlackPinkes cuccokat.


Nem tom odahaza van-e, de a H&M oldalán nézd meg.

2022. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem, a magyar H&Mben is van, bár kb 1/5e az itteni kollekciónak.

[link]


[link]

2022. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket!

A pamutlabor-t már néztem, de sok negatív komment ment rá...de azon még gondolkozom.

A csináltatós helyekről annyit, hogy a közelemben 1 helyről tudok, ahol lehet csináltatni, de ott nagyon-de nagyon gagyi a nyomtatás.

Ha esetleg ismersz/tek olyan helyet, ahol tényleg jól tudnak nyomtatni, akkor az nagyon érdekelne!

(BP vagy környéke lenne jó nekem)


És a H&M oldalt is néztem, hát nagyon gyenge a magyar felhozatal ott :/

2022. jan. 20. 17:01
 6/8 Metionin ***** válasza:
100%
Én is a H&M-et akartam írni, de a honlapon több van minden kollekcióból, mint a boltban.
2022. jan. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ilyen helyet meg nem ismertek, ahol lehet mintákat nyomtatni a pólókra és jó minőségű ? :/
2022. jan. 21. 21:06
 8/8 A kérdező kommentje:

Én azóta sem találtam! :(

Valaki segítsen (már!! :D) kérem, hogy örömet tudjak szerezni a kis huginak :/

2022. febr. 1. 02:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!