Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lanyok hany db nadragot,polot,...

Lanyok hany db nadragot,polot, felsot hordtok a mindennapokban?

Figyelt kérdés
2022. jan. 20. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Általában 1 nadrágot, egy pólót, meg egy pulóvert.
2022. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerre csak 1et 🤷‍♀️
2022. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég csövi vagyok, jelenleg 2 nadrágom van és azok is kezdenek szétjönni, meg kb. 5 pólóm, amik még épp vállalhatók. De most kezdtem januárban az új munkahelyemen, amint megjön jövő hónapban a fizetésem, veszek normális ruhákat.
2022. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
100%
Míg naponta bejártam dolgozni, úgy 3 nadrágot váltogattam átmeneti időben, meg egy vastagabbat télen. Jó ideje már inkább egyberuhákban jártam be, így a nadrágok nem voltak annyira használatban, nem is vettem, még mindig azok vannak, amiket egyetem utolsó éveiben szereztem be. Most lassan 2 éve folyamatosan home office-ban vagyok, így 1 nadrágot egy hétig hordok, kb 2 naponta 2 órára amíg ki kell mennem valahova. Otthon leggingsben vagyok. Pólót meg felsőt azt ugyanúgy, mint máskor, már vagy 5 éve gyűlnek, van vagy 30 de ki is használom őket. Azt se igazán vettem, mióta itthonról vagyok, pár blúzt szereztem be csak. Azt hiszem, jelentősen lecsökkennek a jövőbeni ruhavásárlásaim is így hogy itthon vagyok állandóan.
2022. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg 1 db farmerem van, épp mostanában tervezem hogy veszek még 1-2 darabot ugyanabból a típusból.

A pólóimat nem számolom, plusz van kb. 10 ingem, azokat hordom.

Gyakran hordok egyberuhát is.

Pulóvert idén még nem vettem fel. :D


Pár éve azon igyekszem, hogy minél kevesebb darabból álljon a ruhatáram, de azok legyenek egymással jól kombinálható, és jó minőségű darabok. (kb. "kapszula gardrób")

2022. jan. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!