Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak nekem tűnik úgy, hogy...

Csak nekem tűnik úgy, hogy kezd divatba jönni a fiukon is a leggings szerű nadrág?

Figyelt kérdés
Egyre több fiatalon látom. Én nem is igazán tudom már megkülönböztetni a super skinny nadrágoktól.

2022. jan. 21. 23:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
26%

Eleg homi. Foleg akin nincs semmi izom. Nagyon taszito

25l

2022. jan. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
57%

6.

Jól megmondtad, itt is sok a fidesz-kdnp-s náci akik szerint minden férfinek ugyanazt a stílusú gatyát kéne hordani.

Na de ki nem szharja le őket amíg én a super skinny farmerjaimban érzem jól magam, és ezeket idegesíthetem!

11.

Te jobb ha csendben maradsz, mert a mostani nők között is van sok aki férfi regulár nadrágot hord, az is épp úgy elég homi!

Majd ha csak szűk nadrágot hordtok akkor szövegelj!

Mert így eléggé vicces…

2022. jan. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
5%
Meg mindig jobb mintha egy ferfi oltozik noiesen.. Mellesleg fogalmad sincs h en h oltozok ugyh csitu :) De gondolom tenyleg meleg vagy ha ezen besertodsz. En a hetero ferfiakra irtam. Az nem izgat micsinalnak a melegek
2022. jan. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
62%

Amit írsz az diszkrimináció!

Nő is tud hányadékul kinézni férfi ruhában.

Nem tudom hogyan öltözködsz, de a nő társaidat képviseled akik pont hogy búzásan öltözködnek, ha a te eszeddel gondolkozok mert hát ugye a ruha miatt lesz valaki meleg.

Ez pont a te korosztályod beteg gondolkodása.

2022. jan. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
71%
Ha a nők hordhatják, akkor a férfiak miért ne tennék ? Baromi kényelmes, az, hogy mit mutat kit érdekel ? A nőket érdekli ? Nem ! Szóval nyugodtan hordjon minden férfi azt amit akar, mert önmagának él, nem másoknak !
2022. jan. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
72%

15.

Ez így van!


Teljesen egyetértek veled, de mint látod sok itt a konzervatív diszkriminatív, mindkét nemnél akik megszeretnének fosztani a komfortérzettől, a pitcsák azért mert önzőek, a fhaszok azért mert buta hiúak akik még csak ki sem próbálták mert gyávák. De baromi nagy férfinek tartják magukat…


14. Voltam.

2022. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
5%
Mind1 h mit mutat? 😀 ennyi erovel maszkalok pizsama gatyaba meg papucsba mindenhova. Meg ha a csaj felveheti mi mert nem? XD jarj szoknyaba lol. Nekem nem vekony a labam mar evek ota edzek de igy se tetszik, meg a legtobb csaj is szetoltja a feszuloshatyajuakat. Foleg a bokavillantos fajtat
2022. jan. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
71%

17!

Én a legtöbb szétoltós csajnak azt üzenném, hogy addig kuss legyen a nevük amíg ők bő szárú férfi nadrágban járkálnak.

Őket sem lehet alulról megkülönböztetni, hogy most férfi jön velem szemben, avagy nő.

Az otromba bakancsaikról nem is beszélve…

2022. jan. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
18%
Nekem az nagyon bejon csajokon 😀 a plazasok viszont max egy korre. Te vmiert nagyon haragszol a nokre 🙄
2022. jan. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
55%

19!

Megírtam, nem?

2022. jan. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!