Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a férfi karóráról? Mennyire számít ez minőséginek a maga kategóriájában?

Figyelt kérdés

Valamivel 100.000 forint felett kapható…


[link]


Én nem értek az órákhoz, annyit tudok hogy nekem speciel tetszik ahogy kinéz.


24/f



2022. febr. 12. 10:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Vegyél Orientet, Citizent, Seikot. Ennyiért van pár opció. Ez undorítóan néz ki és mivel olcsó bevonatos így egy pár hónap múlva olyan undorító karcos lesz hogy nem fogod felvenni. Ilyen árkategóriában csak és kizárólag az acél amit meg szabad venni. Futtatottat, titánt ne. Még a jobb márkáktól se.
2022. febr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Óra vásárlással kapcsolatban egyetlen egy szabály van: olyan cégtől, ami gatyákat meg bugyikat gyárt, nem veszünk órát. Ha letennél elém egy Michael Korcsot, és egy Q&Q-t, inkább az utóbbit választanám, még akkor is ha a Q&Q ku+rva sz+ar. 100 körül én még a japán órákat ajánlom: Seiko, Citizen, Orient. Svájciban még nem kapsz ennyiért túl jót, a G10-es svejci ETA szerkezettel szerelt órákat messziről kerüld el. Esetleg még a kisebb microbrendek, mint például a Ventus, a Zelos, vagy a Steinhart is szóba kerülhet. A tetszik a vintage dizájn, ajánlom a Vostok amphibiákat. Körülbelül 60 éve gyártják szinte változatlanul ugyanazokat az órákat. A minőségük mondjuk kérdéses, én mindenesetre szeretem az orosz órákat.
2022. febr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Citizenből 100 körül most ezeket venném:


[link]


[link]


[link]


[link]


Orientek közül ezt:


[link]


Seiko:

[link]

2022. febr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

#23

Csak a teljesség igénye miatt:

Ezek mind búvár stílusú órák. Csak hogy a kérdező nehogy azt higgye, csak ezek vannak ebben az árban :) Nem mindenkinek tetszenek ám ezek az órák. Nekem pl sose volt és sose lesz búvárórám. Szerintem rút.

2022. febr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ennyiért kapsz normális óramárkát is.
2022. febr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!