Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltem Aboutyou-ról 2...

Rendeltem Aboutyou-ról 2 Calvin Klein cipőt viszont megvannak törve?

Figyelt kérdés

Fehér cipő mindkettő és az anyag oldalt megvan törve. Ez normális dolog? Mindegyik ilyen?

Vajon az Aboutyou eredeti termékeket forgalmaz?



2022. febr. 21. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Eredeti termékeket forgalmaz. Viszont az eredeti is meg tud törni. Ezek a divatmárkás cipők általában műbőrből készülnek. Nem egy csúcsminőség.

De attól még nem normális, hogy vadi újan meg van törve. Viszont ingyenes a visszaküldés. Ok nélkül is visszaküldhetnéd. Úgyhogy nyugodtan küldd vissza.

2022. febr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
eredetinek eredeti cuccokat forgalmaz csak lehet épp kifogtál egy próbapéldányt vagy egy korábban már más által visszaküldött terméket.
2022. febr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Sok hamisítványt árulnak. Szóval nagyon észnél kell lenni ha onnan rendelsz. Az elállási jogodat sem hagyják érvényesíteni. 2 aboutyou-s ügyem is van már a fogyasztóvédelemnél.
2022. febr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Eredeti és ingyen vissza lehet küldöd. Én szinte csak onnan vásárolok, semmi baj nincs velük :)
2022. febr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Eredeti, és simán vissza lehet küldeni bármit. Én már csak tőlük rendelek kb ruhát, soha nem volt velük baj. (A fogyasztóvédelem meg pár éve már nem létezik Magyarországon.)
2022. febr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!