Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vélemények az öltönyről?

Vélemények az öltönyről?

Figyelt kérdés
mennyire lenne gáz suliba menni full öltönyben (nadrág,zakó,nyakkendő,ing,cipő) plusz,diplomata táskával? :D
2010. szept. 11. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Stréber.

Szerintem nem jutnál el a teremig, mert tuti megvernének.

Nagyon gáz az öltöny mindenhova! Inkább fekete farmer és zakó.

2010. szept. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%

Ha megteheted tedd meg!!!

Nekem minden vágyam lenne egy öltöny de nincs keret rá :(


14f

2010. szept. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Szia!


Nézd, szerintem írtó szexi egy fiún az öltöny, de NEM suliba!!! Inkább válaszd a farmer, ing, zakó megoldást:)) Nekem az is nagyon bejönne. Lehet öltöny zakó, kord zakó...stb:)


L/18

2010. szept. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Alapvetően az öltöny hihetetlenül szexi. Azért imádtam énekkaros lenni, mert a srácok öltönyben feszítettek :D

De suliba nem biztos, hogy a legmegfelelőbb választás. A zakó ok, farmerrel, inggel vagy pólóval. Mert lezserebb. És még az is szexi :)

2010. szept. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Imádom az öltönyös srácokat. De azért suliba ne úgy menjen. =D

15/L

2010. szept. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Suliba elég gáz...
2010. szept. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nálunk van egy hozzád hasonló srác ing ilyen durvább anyagú zakó nagyon nyomi a gyerek >.< ,

..én csak úgy hívom gentleman xD

szóval gáz

2010. szept. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Milyen suli ez? Általános, közép, egyetem, főiskola stb? Vagy milyen jellegű iskola?

A többiek miben járnak?


Szerintem ne menj így iskolába.

1 Kényelmetlen bizonyos helyzetekben, összegyűrődik a padban, szóval csak tönkreteszed.

2 Ha bejön a téli hideg időszak lefagysz benne.

3 Minden nap megkérdezi majd tőled valaki, hogy hol voltál, hová készülsz, milyen ünnepség volt...

Engem már azért is zaklattak, mert feketében mentem be. Kérdezték kit gyászolok. Pedig divatos ruházat volt. Gondolhatod akkor a sok átlagember mit fog gondolni rólad.


Ha elegáns akarsz lenni ajánlom felülre az inget, de nyakkendő nélkül. Rá mehet zakó, akár sportzakó is.

Vagy valami divatos pulóver majd télen.


Nadrág lehet elegáns nadrág, de megfelel egy ízlésesebb farmer is. Pl. sötétkék vagy fekete farmer nem kelt annyira laza és farmeros hatást. Vagy vannak azok a kissé zöldes árnyalatúak az is jól néz ki pl egy halvány pasztelles rózsaszín inggel és zakóval.


Ehhez megfelel az elegáns bőrcipő.

De öltönynadrágot sose vegyél fel! Azt szigorúan csak öltönyhöz szabad.


Én a fent leírtak szerint öltözöm, de még így is sokszor furcsán néznek rám, mert simán túlöltözöm a magyar átlagembereket. És ezzel most senkit nem akartam megbántani, nem drágák a ruháim egyszerűen csak a többség felkap valamit és kész. Én viszont ahová csak lehet elegánsan érkezem, kivéve ha sport vagy hasonló van kilátásban, akkor első a praktikus, kényelmes ruházat.


Ezt azért írtam le, hogy szerintem ne vásárolj rögtön fel sok öltönyt, mert nagyon ki is néznének téged az emberek.

Suliban meg (ahogy még emlékszem...) pláne gáz az ilyesmi mert a srácok még éretlenek és csak kiröhögnének. A lányokat lehet nem zavarná, de lenne aki furcsán nézne.


De fontos lenne tudni miért akarsz így megjelenni. Mert ha az elegancia a célod akkor amiket leírtunk azokkal is tudsz elegáns lenni.

2010. szept. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2010. szept. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
06:03 IMÁDLAAAK: *__*
2010. szept. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!