Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vélemények az öltönyről?

Vélemények az öltönyről?

Figyelt kérdés
mennyire lenne gáz suliba menni full öltönyben (nadrág,zakó,nyakkendő,ing,cipő) plusz,diplomata táskával? :D
2010. szept. 11. 23:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha be mered vállalni, jó vagy. :D

Én meg ünneplőben mentem suliba egyszer. ^^.

2010. szept. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszi a hozzászólásokat,igazából nagyon messze vagyok attól h stréber lennék xD,valójában nem mentem suliba full öltönyben,max évnyitóra (am gimi).amúgy szerintem tök zsír az öltöny,és tényleg elég merész lenne suliba menni úgy,de kíváncsi voltam mit szóltok majd hozzá :D szóval akkor a zakó meg egy hozzá illő farmer elmegy? 17/F
2010. szept. 12. 19:19
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem kissé előítéletes véleményem van az öltönyről.

Számomra azt sugározza, hogy a viselője "szolgálatban van" tehát formaruha, munkaruha jelleget kölcsönöz.

Ez azért alakult ki így bennem, mert dolgoztam olyan területen, ahol még egy szimpla továbbképzésre is "kötelező" volt az öltöny. Innentől nekem ez egyet jelent a kötelezéssel, előírtsággal.

2010. okt. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!