Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Acélbetétes bakancs a lányomna...

Acélbetétes bakancs a lányomnak suliba?

Figyelt kérdés

Egyre nő az acélbetétes bakancsok divatja...

Kinek mi a tapasztalata velük kapcsolatban, tartósság ill. kényelem szempontjából mennyire jó lábbelik?


2022. febr. 27. 18:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Ha rocker lanyod van akit varhatoan a kozeljovoben megfarkal egy dohanyzo pialo rockerfiu akkor nyugodtan
2022. febr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Nekem a munkavédelmi bakancsom ilyen, de belehalnék, ha hosszan kéne hordanom... :-DDD
2022. febr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9%
2# gondolom, belebüdösödik vagy ég benne a lábad, acélbetétes bakancsban jó erős szagú lábszaga lesz, vagy ég benne az ember lába..
2022. febr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Nem feltétlenül amiatt..Nehéz, kemény, úgy járok benne, mint egy lépegető exkavátor... :-DDD


(építész vagyok, nő, és bizonyos bejárásoknál, építkezéseken muszáj felvenni)

2022. febr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem kényelmesek hosszútávon. Nekem is volt tiniként, amikor hasonló punkos stílusban nyomtam. Mondjuk évekig hordtam így is. Plusz este az utcán sem féltem benne. :D
2022. febr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Kamaszkoromban én is azt hordtam, nem büdösödött be, nekem kényelmes volt, aztán leszoktam róla.
2022. febr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Egy barátnőm ritkán veszi fel, nem hordja hosszú távon, mert neki kényelmetlen. De nem is csodálom. Az acélbetétes munkavédelmi cipőm nekem 2 hónapig úgy gyötört, hogy sokszor levettem inkább és mezítláb mentem, ha nem láttak. Ma már kényelmes, de amúgy meg az életbe nem vennék acélbetétes otthoni bakancsot, mert nem akarnám ennyi ideig szopni vele.
2022. febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

Egy barátnőmnek van, imádja, hátránya, hogy fél óra fel és le venni... Nagyon csinos és jól néz ki (nem rocker - hisz nem csak a rockerek hordanak ilyet). Lábszagáról nem tudok, nem volt téma, nem éreztem még :D

Ezeket most direkt erre készítik (divatcipő), szóval nem olyan mint egy munkavédelmi cipő - persze van súlya, tartása, nem szabadidőcipő.

2022. febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Semmi köze a munkavédelmi bakancshoz, és nem nehéz felvenni, értelme nem sok van, de hátránya sincs.
2022. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%

9


Már akinek. Az én barátnőm lábát tönkrecseszte jó időre, felvenni, nem, nem belebújni, hanem befűzni meg minden alkalommal 10 perc volt neki.

2022. febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!