Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék egy ilyen régies...

Hol tudnék egy ilyen régies stílusú lánnyal megismerkedni? Létezik még ilyen egyáltalán?

Figyelt kérdés
[link]

2022. márc. 4. 08:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem ez ilyen twee indie sleeze stílusra emlékeztet, ami most elvileg retró, tele vele a tiktok
2022. márc. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Miért lenne ez régies? Nem úgy öltözik,mint a tinik,vagy az adott országban az ő korabeli nőknek ez a divat.
2022. márc. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Bölcsészkaron.


Amúgy ezen mi a régies? Nem vintage egyáltalán, inkább olyan Mary Sue Grandma stílus.

2022. márc. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Bölcsészkaron nincsenek ilyenek, ez csak egy urban legend. Ugyanúgy öltöznek, mint máshol, maximum kevesebb a 100 főre jutó gucsi és majkelkorsz táska, mint mondjuk egy közgázon.
2022. márc. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

#4:


Bölcsészkaros szakon vagyok, amiatt mondom.😂


Itt 10 főre jut 6 szimatszatyros, vagy kitűzős zenekaros táskás egyetemista.😅

2022. márc. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#5, ezek szerint bölcsészkar és bölcsészkar között is óriási a különbség :D
2022. márc. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Látod, erre nem is gondoltam.😂
2022. márc. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Metionin ***** válasza:
100%

Gyerekek, én jártam TTK-ra meg BTK-ra is és nálunk a TTK volt tele alterekkel, meg az infó :D

Amúgy a videóban a csaj szerintem sem régies, igazából semmi különös nincs a ruháin. Nem virít fancy cuccokat, nem rak ki mindent és annyi, ami egyébként nekem pozitívum. Egyszerű stílusa van.

2022. márc. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%

#8:


Az egyetem amúgy is egy külön világ.😂


Meg kell hogy mondjam, lehet hogy jó intézménybe járok, de ilyen kamu Michael Kors cuccokat életemben nem láttam, bár lehet, a Covid a fő oka ennek.😅

2022. márc. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Metionin ***** válasza:
100%
9. Én csak arra emlékszem, hogy a közgázon meg a jogon volt divat egy bizonyos fajta táska, nem értek hozzá meg nem is tudom, hogy hamisítják-e de a csajok 99%-a olyannal mászkált. Aztán pár év múlva asszem obag (?) táskát vagy annak a replikáját láttam mindegyiknél.
2022. márc. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!