Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jó ötlet latexet,...

Szerintetek jó ötlet latexet, bőrt, műbőrt, bőrhatású, stb. anyagokat hordani utcára?

Figyelt kérdés

Én imádom a fentebb említett anyagokat, bár latexet csak akkor hordok, ha bulizni megyek :D Néha műszőrmével kombinálom a fentebb említett anyagokat, néha platformmal, néha elegáns inggel.


Kort és nemet is írjatok. :3


22/L



2022. márc. 5. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszenek, de túl soknak érzem magamon és nem merem felvenni, mert nem szeretném hogy sokan megnézzenek.
2022. márc. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%

Nekem nagyon ócska, motoros hatása van. Mintha a Woodstock-on lennék a Joan Jett/ZZ Top sátorban.


A bőr elmegy, de a most divatos műbőr leggingseket égetni kellene. Az speciel a legszebb testeken sem néz ki sehogy.

2022. márc. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon bejön, a csajokon. 😏
2022. márc. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomóan hordanak ilyet utcára, miért ne lenne jó ötlet? :D
2022. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó 👍
2022. márc. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a latex eléggé fura tud lenni. Az nem tetszik. Én ezek közül a valódi bőrt kedvelem. Van több bőrdzsekim és bőrnadrágom is. Imádom őket mert kényelmes és kicsit különlegesebb ráadásul ahogy én hordom úgy nem kihívó az összhatás. 24/N
2022. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként az elképzelhető legszexibb összeállítás egy lányon, ha jó az alakja akkor nem nézhet ki rosszul egy ilyenben, az én fejem biztos elcsavarnád benne. örülök hogy vannak még lányok akik mernek ilyen jól kinézni, kár hogy én sose találkozok velük... :( (25F)
2022. márc. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Van egy tippem, hogy nem igazi latex cuccokra gondolsz. Az a legtöbb lánynak - sajnos - nem tetszik és kevesen vannak oda érte annyira, hogy a (relatív) kényelmetlenségekkel együtt utcára is hordják.
2022. márc. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hihi nekem tetszik, csak lóvém nincs rá xd de vinyl gönceim vannak
2022. márc. 9. 11:09
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor részemről az elnézés.

Két opciót tudok elképzelni: vagy Te vagy a kivétel, aki erősíti a szabályt, vagy egy unatkozó srác vagy aki csak trollkodik élvezi, hogy jönnek nyálat csorgatni a latex fétisiszta férfiak (akiknek a fele amúgy ránézésre nem tud megkülönböztetni egy lycra cicanacit egy igazi latex nadrágtól). :)

2022. márc. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!