Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szokott zavarni, ha ünneplőben...

Szokott zavarni, ha ünneplőben kell iskolában lenni?

Figyelt kérdés
Idegesít, utálod, vagy nem zavar, nem bánod és elvagy egy napot úgy?

2022. márc. 13. 17:43
A kérdező szavazást indított:
Nem zavar, elvagyok benne
Kifejezetten szeretem
Idegesít, utálom
56 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
59%
Én kedvelném, ha mindennap abba kéne menni.
2022. márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Én alapból elegánsan öltözöm, szóval nem. Felveszem az egyik alkalmi fekete egyberuhámat +sulis kitűző.
2022. márc. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Fekete egyberuha? Nem fehér blúz-fekete szoknya kell a ti sulitokban, 2-es?
2022. márc. 13. 18:50
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

Nem veszik szigorúan. Van, aki sima farmerban van.

A mi iskolánkban nem ez számít, pedig elit iskola.

2022. márc. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Én az iskolai ünneplőktől a falra mászok.

Számomra semmi elegáns, ünnepi nincs a fehér fekete szerelésben, egyszerű, egyen, ennyi az előnye.

(mivel állandóan nőnek a gyerekeim, jó ha egy garnitúra 2ünnepélyt megér, nem vagyok hajlandó drágán megvenni(mert felesleges pénzszórás), azoknak a minősége meg olyan is, ellenben gyerekeknek is készül alkalmibb ruha, amit máskor is fel tudna venni, de az ugye nem elfogadható)

2022. márc. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekként utáltam, tinédzserként már szerettem. Most, felnőttként majdnem mindig inget hordok, pedig kb. 16 éves koromig herótom volt mindenfajta ingtől.

Viszont az 5-össel teljes mértékben egyetértek, nekem is anno kb. félévente kellett ünneplő ruhát venni, amit azon az 1-2 sulis bizbaszon tudtam csak felvenni. Ráadásul elég kövér gyerek voltam, így boltokban nem is találtunk a méretemben semmit, hanem szabóhoz kellett rohangálni, ami nyilván drágább is volt... teljesen felesleges pénzkidobás általános iskolás, bőven növésben lévő gyerekeket egy sehova máshova fel nem vehető ruhába belekényszeríteni. Március 15 és október 23 jelentőségét meg úgysem a ruhából értik meg.

2022. márc. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%

Egyetemen nem kell. :D


Nem mintha középsuliban számított volna egy ilyen alkalom. A fél osztály akkor is fekete farmerben és Converse-ben volt “elegáns”. :DD

2022. márc. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt anno gimiben egy fekete farmerem, ami egyáltalán nem nézett ki farmernek. Ofő mindenkit lecseszett, aki farmerben ment, kivéve engem... mert nem tűnt fel neki sem.

#6 voltam.

2022. márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Én gyűlöltem főleg mert vonattal jártunk a szomszéd faluból. Mindenkin olyan nadrág meg ing volt amibe kétszer belefért volna.
2022. márc. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kötelező volt a matrózblúz, pedig hát nem vagyok 60 éves, ez nem volt ilyen régen....de mindig úgy éreztem hogy rohadt igazságtalan hogy lányoknak kötelező egy adott blúzfajta, amit manapság csak üvegátlátszó anyagból lehetett kapni, míg a fiúknak mindegy csak legyen fehér...
2022. márc. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!