Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg igényes és minőségi...

Tényleg igényes és minőségi férfi ruha márkák?

Figyelt kérdés

Nem elegáns, hanem hétköznapi viselet érdekelne…


Eddig az About Youról rendeltem a ruháimat, annak ellenére hogy tudom hogy viszont eladó lévén, egy kicsit minden drágább mintha közvetlenül a gyártótól rendelném… Viszont a méret kalkulátoruk az elég pontos, én legalábbis még nem csalódtam benne és ha több különböző márkát rendelek egyszerre, 1 futár kihozza, 1 szállítás alatt. Ezek pedig nekem nagy előnyök.


Viszont az utóbbi időben többször is csalódtam a ruhák minőségében, amikor ki volt írva, hogy “prémium”.

Ugyebár ezt nem csak az árhoz szabják, van olyan 50.000 forintos farmer ahova kiteszik hogy “prémium” és van olyan 60.000 forintos is, ahova meg nem…


Például rendeltem egy 40.000 forintos tigha inget, meg egy 51.000 forintos Tiger of Sweden farmer nadrágot, melyeknél kint volt hogy “prémium”. És mindkettő pocsék minőségű. Az ing első mosásra tönkre ment, pedig úgy mostam, ahogyan elő van írva, egy “luxus” mosógéppel.

De a karjai kinyúltak.


A farmernek eddig nem lett baja, de érződik hogy nagyon vékony, gagyi anyagból készült. Abszolút nem prémium kategória…


Tehát tudnátok ajánlani tényleg minőségi márkákat, lehetőleg olyanokat ahol mindenféle hétköznapi férfi ruha beszerezhető?



2022. márc. 23. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Hugo Boss
2022. márc. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű. Egy márkának sem ugyanolyan minden terméke. Én is rendeltem már Tommy Hilfiger pólóból olyat, ami nagyon finom, minőségi anyagból volt, meg tök gagyit is. Ingben is volt jó minőségű és fura műanyagnak tűnő is.

Szerintem ha nem ragaszkodsz a rendeléshez, akkor menj be olyan férfi ruhaüzletekbe, ahol többféle márkát is forgalmaznak. Abból lehet válogatni és meg is tudod fogni az anyagot. Ha pesti vagy, akkor pl. Griff, Cloppenburg.

2022. márc. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!