Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen fazonú alkalmi ruha...

Milyen fazonú alkalmi ruha áll jól a téglalap testalkaton?

Figyelt kérdés
Közeljövőben hivatalos vagyok egy esküvőre, viszont a nőies öltözködés nem az én pályám. Érdekelne, hogy a fent említett testalkathoz milyen fazonú alkalmi ruhák illenek. Ha esetleg képet is küldenétek, azt megköszönném. :)

2022. márc. 25. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
V nyakkivágásúval kicsit tudsz a válladra és melledre hangsúlyt fektetni, és A vonalú szoknyással pedig a csípődet vastagítod, tehát összességében valamennyire tudsz egy homokóra alakot kreálni magadnak.
2022. márc. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Cameron Diaz és Nicole Kidman ilyen alkatú, nézd meg a ruháikat 😉. Szerintem simán lehet szép nőies ruhákat találnod. Ha nem szereted a szoknyát akkor megfelelő nadrág egy megfelelő fersővel és cipővel is jó.

[link]

2022. márc. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Pinteresten vannak nagyon jó ötletek, én onnan találok ötleteket. Amúgy érdemes ilyen témában cikkeket is olvasni, azok nagyon részletesek.

Derekán szűkített, a vonalú szoknyák, vagy esetleg olyan felsőrész, amin a mellrészen van valami minta, vagy fodor

2022. márc. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!