Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hosszú, vékony lábú nőknek...

Hosszú, vékony lábú nőknek milyen nadrágok állnak jól szerintetek?

Figyelt kérdés
(téglalap alkat)

#magas #nadrág #vékony #téglalapalkat
2018. aug. 30. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Skinny
2018. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Mostanában már tényleg fel vesznek az emberek minden szabást, nem csak a skinnyt alkattól függetlenül. Hord azt ami tetszik.
2018. aug. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Szterccs nadrág

Cicanadrág

2018. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Miss Endzsi ***** válasza:
61%
Igazából ezen minden jól áll. :D Kivéve ha kórosan vékony az a vékony.
2018. aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 ívy1 ***** válasza:
Minden ami testhezálló.
2018. aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Feszes, szűket ne vegyél mert elég vicces látványt nyújt olyan mint egy nádiposzáta.

Inkább bővebbet ami kicsit vastagítja.

2018. aug. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Jó, hogy nem azt tanácsolod, hogy nyomjak egy kis danabolt. :D A kérdés véleményfelmérés volt divat kategóriában, nem pedig az, hogy hogyan izmosodjunk. A te tanácsaidtól pedig még én is jobbakat tudnék adni, hiába vannak véleményed szerint "piszkafa lábaim". A proli lelkednek meg itt egy tanács: tisztelet embertársaid felé.


A többieknek köszönöm a véleményt.

2018. aug. 31. 10:42
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi van majom?


Belenyúltam a lelkivilágodba?

Csupán jó indulatból írtam hogy viccesen néz ki egy vékony lábon egy skinny farmer , pont aki ezt ajánlotta az akar neked rosszat , de nem rajtam fognak röhögni!

Ha nem tetszik a tipp döntsél magadtól!


... szerencsétlen.

2018. aug. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Miss Endzsi ***** válasza:
Igaza van az utolsónak, tényleg borzalmas a nagyon vékony, formátlan lábakon az ilyen nadrág.
2018. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jaj, dehogy neked írtam. Azt a kommentet már törölték, előtted volt egy bunkó. Nektek ment a zöld kéz.

Amúgy szerintem akármilyen vastag valakinek a lába, attól még lehet formás, vagy formátlan. És nem azért kérdeztem, mert nem tudom hogy mit vegyek fel, hanem, hogy mások miként látják ezt.

2018. aug. 31. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!