Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elegem van a divatboltokból!...

Elegem van a divatboltokból! A ruhák drágák, a minőség rossz. Ti hol szoktatok vásárolni? Főleg pólók érdekelnének, mert általában vagy gyorsan szedik az izzadságot, vagy 2 mosás után eldeformálódnak.

Figyelt kérdés

2022. márc. 25. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Turik, vagy megvarrom magamnak valamibol
2022. márc. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt en is tapasztalom a polokkal. Sajnos vagy raszanod magad es sokkal tobbet kiadsz egy poloert (bar en ebben sem biznek, mert szerintem a mereg dragak is ugyanakkora esellyel fel fogjak szivni az izzadsagot), vagy megprobalod ugyanazt csak olcsobban beszerezni. Esetleg kikiserletezed melyik anyag szamodra a legmegfelelobb es onnatol azt keresed a boltokban. Tapasztalatom alapjan a turibol neha meg jobbat is kifogok, mint a szokasos minoseg a boltokban. Paromnak olyan polot sikerult vennem, ami vajpuha, nem is szagosodik benne nap vegere sem es mar kimostam vagy huszszor, de meg mindig ugyanolyan. Emellett pedig az ilyen HM, Bershka stb. minoseget pedig sokkal olcsobban vehetem meg.

En vegyesen vasarolok ruhakat, fast fashionbol is es second hand shopokbol is, pl. Hadabol, mert anyagilag a cipok minosegere jobban fektetem a hangsulyt, en azokra koltok inkabb sokat, hogy tuti tartos es jo legyen

2022. márc. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Blue Nature.Van egy ket nadrágja,ami nem olyan tartós,de szeretem a ruháit,vannak 5-6 éves ruháim tőlünk.
2022. márc. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%

Mindig leírom, és mindig 0%-ra pontoznak.


MUNKARUHABOLT


100% pamut, erős varrású, tartós pólók vannak.

2022. márc. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!