Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Duci barátnőmnek hogyan...

Duci barátnőmnek hogyan mondjam meg?

Figyelt kérdés

Teltebb barátnőm állandó jelleggel felpróbálgatja ruháimat.

Hogyan tudnám neki diplomatikusan, nem sértően megmondani,

hogy ne tegye ezt?

Jövő héten utazom hozzá pár napra, és már előre hezitálok milyen ruhámat vigyem, mert legutóbb is tönkretette egy elég drága csizmámat és kabátomat.

30 kiló (és alapvető alkati) különbség van köztünk,

de akárhányszor találkozunk, el kezd rivalizálni, "ha ez jó rád, rám is jó", "ú mennyit fogytam, felvehetem"-nekem ilyen nem jutna eszembe soha.

Egyszer már szóltam neki, de akkor is csak tovább tuszkolta a csizmát, míg el nem repedt...

Sajnos, túl türelmes vagyok, és nem szeretném megbántani, de nem akarom, hogy több ruhám tönkremenjen.

Mással is történt már ilyen?

Előre is köszönöm a válaszokat:)


2010. szept. 14. 13:54
1 2
 1/18 anonim válasza:
57%
Rakd fel a napiszarra a képeit, majd ott jól ledagadtdisznózzák aztán rájön:D
2010. szept. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
szia sztm mond meg neki hogy te most szeretnéd ha nem probálgatná a ruhájidat !biztos hogy megérti szia
2010. szept. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Első:DD

Köszi:)

2010. szept. 14. 14:14
 4/18 A kérdező kommentje:
Másodiknak is köszönöm:)
2010. szept. 14. 14:15
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem! Miért nem lehet normálisan megmondani valakinek,hogy ne vegye fel a ruháidat? Gondolom nem gyenge elméjű a barátnőd,hogy nem ért a szóból..

Szépen megmondod neki,hogy legyen szíves nem felvenni a cuccaidat..Ha nagyon erőszakoskodik,hogy már pedig felveszi,akkor vedd ki a kezéből,és mond ezt

" Melyik szót nem értetted amit az előbb mondtam?

A légyszíves és a NE VEDD FEL szavak között? Megfogod a ruhád,és elveszed tőle..Ne vedd fel...ennyi..ebből már érteni fogja..Ha hagyod,hogy felvegye akkor ne is csodálkozzál ha fel is veszi...

2010. szept. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez így tök viccesen hangzik! :) Vizuális típus vagyok,így elképzeltem,és jókat mosolyogtam,persze valójában ez marhára nem lehet vicces. És tényleg vannak ilyen emberek,akik nem látják magukat akkorának,amekkorák,nekem is van ilyen ismerősöm. Méretekkel kissebb felsőket vásárol,és nem szép látvány,mikor a derekán kibuggyannak azok a bizonyos hurkák.

Nyugodtan mond el neki,hogy a méreteitek közt van egy "lehelletnyi" különbség. Ha nem érti meg,akkor kezd el te is az ő ruháit próbálgatni,és majd ha meglátja,hogy kétszer is beleférnél talán rájön.

25/N

2010. szept. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:39


Én tényleg szóltam neki és csak jött a vállrándítás!

Aztán repedt a varrás.

Tudom, hogy hülyeség ilyenért feltenni kérdést...

Na mindegy, maximum el leszek küldve:)

2010. szept. 14. 15:45
 8/18 A kérdező kommentje:

14:45

Ez jó ötlet, köszi!

2010. szept. 14. 15:45
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen ismerősöm. Amikor látott rajtam egy csinos ruhát egyből kölcsön akarta kérni. Eleinte azt mondtam, hogy mosásban van vagy tesómnál. Nem igazán esett le neki, úgyhogy végül megmondtam, hogy nem szeretném kölcsönadni, mert más a méretünk. Nagyon megsértődött, de nem bántam meg, hogy megmondtam. Nehogy már a testképzavara miatt, tönkrevágja az összes ruhámat... Ilyenkor legalább kicsit észhez térnek (jó esetben).
2010. szept. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszi!

Na igen, furcsa, hogy megsértődnek:S

De "tökösen" kezelted.

Túl engedékeny vagyok:)

2010. szept. 14. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!