Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magasabban "gyökereznek" a...

Magasabban "gyökereznek" a melleim, emiatt kicsit nehéz melltartót találni, javaslat?

Figyelt kérdés

Már fiatalabb koromban észrevettem, hogy mintha az átlagosnál kicsit magasabban lennének a melleim a mellkasomon és kiderült, hogy tenyleg van ilyen, és olyan is akinek eleve mondjuk melyebben fekszik (nem lógásra gondolok).


Ennek az a következménye, hogy szélesebb pánt kell, mert magasabban tart, ahol szélesebb a hátam. De így nehéz jó kosarat találni. Most próbálkozok a 75C-vel, és méretre jó, de a pánt kicsit szűknek tűnik.


Megoldás: fogyni kell kicsit :D


Próbáltam 80B-s melltartót is, de azoknak nem olyan az alakja, mint a C-nek és mivel még szét is állnak a melleim, a B az garantáltan bevág. A 85B/80C meg már túl nagy.


Ez ilyen próba cseresznye azt hiszem. De azért fontos lenne a jó tartás, ez már nem az a méret, amihez felkapnék egy braletet és futnék vele az utcán nyáron, mint sok szerencsésebb sorstársam.



2022. márc. 30. 21:52
 1/7 Pomazi73 válasza:
85%
Van ilyen. De több márka ugyanolyan méretű termékét meg lell nézni.
2022. márc. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Hogy érted hogy magasabban "gyökereznek"?

Hetykén áll, vagy már annyira feszes, hogy felfele emelkedik?

2022. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Bralette fazonú melltartó?

Merevítőpánt nélküli?

Elől kapcsos?

2022. márc. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy érted hogy magasabban "gyökereznek"?"

A törzsön magasabban helyezkednek el, mint az átlag.

2022. márc. 31. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha teljesen feszes mellek, alapból nem is kéne melltartót hordanod. Pláne ha nem találsz megfelelőt.
2022. márc. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
C-kosár már nem az a méret, amit kényelmes lóbálni tartás nélkül és mivel kúp alakú melleim vannak, semmilyen ruhát nem tudok úgy felvenni, hogy esztétikus legyen és ne legyen ciki, hogy egyertelműen nincs rajtam melltartó. Körülöttem az A kosaras nők is hordanak hogy ne a bimbóikat nézzék a kollégák
2022. márc. 31. 12:41
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én vennék a helyedben a 75C-hez pánthosszabbítót.

Én így szoktam megoldani, ha a kosárméret tökéletes, de a pánt picit rövid.

2022. ápr. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!