Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tippek és javaslatok a téli...

Tippek és javaslatok a téli szezonra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Tanácsokat szeretnék kérni a téli szezona. Idáig minden télen az rontotta el a kedvem, hogy iszonyatosan fáztam... Mivel nagyon nagyon fázós vagyok, ezért télen többször is leszek beteg, pedig rendesen fel is öltözök(rétegesen). Én sajnos már nem tudok több megoldást kitalálni a problémámra, mivel eddig már annyi mindennel próbálkoztam, de sajnos egyik se jött be.. Ha esetleg vki tudna nekem ötleteket adni, hogy hogyan ne fázzak annyira, vagy hogy mit csináljak másépp nagyon megköszönném!

plussz: esetleg valaki nem tudna ajánlani egy nagyon vastag téli kabátot?

17/l



#tél #kabát #rétegesen
2018. okt. 28. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is nagyon fázós vagyok.

Télen még egy vastagabb nadrág alatt is van rajtam a feszülős, kényelmes tornanadrág, vagy vastag harisnya.

A felsőm alá derékmelegítőt veszek, fölé pedig pulóvert, kardigánt vagy kiskabátot.

Amikor extrém hideg van, felveszek egy termó pulóvert is a kabát alá. Tudom, hihetetlen undorító egy ruhadarab, és egyáltalán nem stílusos, viszont a lényeg, hogy melegít.

Sajnos amerre én lakom, a vidéki A-s rendszámú buszokon gyakran még -10 fokban sincs fűtés, így katasztrófa ilyenkor a tömegközlekedés.

Sokszor elgondolkodtam már azon, hogy ilyen helyzetekhez, vagy hosszabb utcai sétához gyógyszertárban veszek “deréktapaszt”, ami felmelegszik.

Elméletileg Japánban gyártanak ilyen tapaszokat, amiket kabát belsejébe kell ragasztani. Sajnos hozzánk ez a találmány még nem jutott el.

2018. okt. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen eddig én is hasonló ötletekkel próbálkoztam, de egy nagyon szeles helyen élek és szinte mindig fáztam. Az amit még kipróbáltam a pattinthatós kézmelegítő. Egy kis lemez van abban a folyadékkal teli cuccban és amikor azt én elpattintom, akokor felforrósodik és a folyadékból ilyen havas állagú forró cucc lesz.. ez nagyon ötletes és tetszik is mert bevált, viszont a használat után sajnos ki kell főzni, ami nekem (kollégistának) picit macerásabb(mivel épitkezés van pl a konyhánkban).
2018. okt. 28. 17:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen kabátot hordasz most? Az sokat számít.
2018. okt. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3-as jól írja. Én mindenképp egy sportboltban vennék valami jó meleg pufikabátot.
2018. nov. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt van pár elég vastag télikabát:


[link]


[link]


[link]


[link]


Ezek elég drágák, de a minőséget meg kell fizetni, sokkal jobbak, mint amit kínaiban kap az ember. Nagyon melegek, bundabélésűek, -10, -15 fok meg sem fog bennük kottyanni, bőven elég alájuk venni egy pulóvert, és még sál sem kell, elég ha teljesen felhúzod a cipzárt.

2018. nov. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van, Helly Hansen, Columbia, The North Face, Canada Goose kabátok között olyat lehet találni amik -25 fokban is melegen tartanak.


Drágák, viszont nem 1-2 évig bírják, nagyon jó minőségű kabátok.

2018. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a válaszokat nagyon szépen köszönöm! megy a zöld kéz és néztem már ki kabátot is a linkekből :D
2018. dec. 21. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!