Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A shein megbízható?

A shein megbízható?

Figyelt kérdés
Valaki rendelt már onnnan? Csak hogy hogy néz ki a ruha, a méret jó e, meg jött e időben ilyenek.

#ruha #rendelés #Rihabolt
2022. márc. 31. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első rendelésemen vagyok túl. Melltartót és pólókat rendeltem, ezekben megbízható a méretezés. Azt írta ki az oldal, hogy márc. 29. és ápr. 2. között jön a csomagom, 29-én már itt volt. A minőségről nem tudok még nyilatkozni, az majd később derül ki, hogy meddig bírják ezek a ruhadarabok.
2022. márc. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ruhát még nem rendeltem, csak kis apróságokat, mint hajpánt, körmös cuccok, smink szivacs. Az első rendelésem előbb megérkezett, mint az oldal szerinti legkorabbi időpont. A másodiknak pedig a legkésőbbi időpontja ma van, remélem megérkezik végre. Minden teljesen jó minőségű volt, imásom őket :)
2022. márc. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon függ az adott terméktől, van ami jó minőségű, van ami szörnyen gagyi.
2022. márc. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sziaa! Én eddig kb. 7x rendeltem, egy rendelésem most is úton van. Én nagyon szeretem, de ki kell tapasztalni. Cipőt nem rendeltem, de nem is fogok mert azt mondják nem jó minőségű, meg én a cipőkből nem szeretem a kínait. Akkor már inkább megfizetem a márkát és a minőséget. Gyűrűket, nyakláncokat, ékszereket sokat rendeltem már, teljesen ugyanazok mint a képen, nagyon szeretem őket. Persze le kell venni például kézmosás előtt a gyűrűket mert elszíneződnek, de ez benne van a pakliban. Napszemüveget is rendeltem már onnan, tökéletes, mint a képen. Nadrággal is meg voltam elégedve, viszont nem mindig méret szerint jönnek!!! Én amikoe xs-est hordtam és azt rendeltem nagyon nagy volt rám. Már híztam (betegség miatt nagyon lefogytam) és már jó, de például h&m, tallyban S-est vennék. Szóval azt le kell mérni (a kép alatt vannak a cm-ek a leírásban). A pulcsikat nagyon szeretem, vannak amik igazán melegek. Viszont ha nem bírod a műszálast előbb nézz utána milyet rendelsz. A pólókkal is meg vagyok elégedve, a haspólók a nagy kedvenceim. Ugyanúgy néz ki minden mint a képen, és nálam eddig mind passzolt méretben is. Zoknit ne rendelj, mert "átlátszik" úgymond :D. Szoba dekort is szoktam, akár ledeset is, azok tökéletesen működnek. Cicámnak játékot, ruhát is rendeltem már, minden ugyan olyan volt mint a képeken. Tárolókat is rendeltem már, minden rendben volt velük. Nadrágra lánc is jött már, 1éve van meg és nem szakadt el (a bershkasokhoz képest :D). Fülbevalókat i m á d o m, nagyon sokat rendeltem már, mindig van mit cserélgetni:). Nagy ritkán egy két matricát, tollat, füzetet is rendelek, soha semmi bajom nem volt még velük. A műszempilláikat is imádom, egyszerűen jobbak mint a drogériások, és nem sajnálom ha valami baja lesz. Sminkes dolgokat (pl. Paletta, korrektor stb) nem rendeltem és nem is fogok, mert úgy vagyok vele hogy inkább megfizetem a márkásat minthogy valami rosszat kenjek az arcomra. Férfi ruhákról ugyanezt tudom elmondani, bár azt még nem sokat rendeltem. Kis kiegészítők: hajgumi, kulcstartó stb szintén tökéletesek. Az a baj hogy nagyon rá lehet függni az olcsósága miatt :DD én ajánlom nagyon, szeretem őket!!! Használj kupont amikor rendelsz, meg gyűjtsd a pontokat és akkor kapsz egy csomó akciót. :) és azt a 300ft-ot ne sajnáld a safe szállításra, főleg ha törékeny dolog van benne!! Akkor dobozban jön és jobban oda van figyelve a csomagolásra:)
2022. márc. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A csomagok hamarabb jönnek meg mint írják. A minőség meg a terméktől is függ, mindig olvasd el a véleményeket is. Cipőt, farmert ne rendelj. Van hogy néhány ruha el van méretezve... meg hát vannak rongyok is. Én ruhát annyira már nem fogok, mert sok csalódás ért, de pl.rendeltem copfot és az tök jó.
2022. márc. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én még ruhát nem rendeltem de a kiegészítők nagyon beváltak nekem 😊
febr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!