Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan előzzem meg, hogy...

Hogyan előzzem meg, hogy jófogáson átverjenek?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy kabátot a jófogáson, de még sosem vásároltam onnan és félek, hogy nem az lesz a csomagban aminek lennie kéne. Írásban beszéltem már az eladóval, korrektnek tűnik. Jelenleg 3 olyan terméket árul amik feleslegessé váltak mert már nem használják. A regisztrációja 6 éves.

Engedné a személyes találkozót is,de utánvéttel is fizethetek (foxpost). Mivel nagyon messze lakok tőle, ezért utánvéttel venném meg. A dzsekit egyébként már elég régóta hirdeti. Tavaly ősszel is fent volt már, de még nem vitték el. Hogyan tudnék biztosra menni? Hogyan tudnám megelőzni az esetleges átverést?



2022. ápr. 4. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Személyes átvétellel biztosra, mehetsz. Minden más esetben akkor látod a csomag tartalmát, ha kifizetted.
2022. ápr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az eladóra leadott értékeléseket és véleményeket. Ha megbízható és korrekt eladóról van szó, akkor csak pozitív és magas értékelést fogsz látni.
2022. ápr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt, hogy tudom elérni, hogy csak akkor fizessem ki ha láttam a csomag tartalmát? Futárnál és a postán addig nem adják át míg ki nem fizetem.
2022. ápr. 4. 12:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Személyes átvételnél van egyedül ilyen opció.
2022. ápr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem tudod elerni, se a futarnak, se a postanak nincs koze a te csomagodhoz, ok csak kezbesitenek.


Minden reklamacios esetet az adott webshoppal/eladoval kell neked lerendezni, nem a futarral. (Kiveve ha a csomag serult kivulrol, az mas).


Jofogason csak a szemelyes talalkozas a biztos, mas nem. Nem tudom mennyibe kerul az a kabat, ha par ezer, akkor ennyi kockazatot bevallalnek, ha sokba kerul, akkor inkabb nem vennem meg ugy, hogy nem latom.

2022. ápr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
foxpostnál kifizeted, kinyílik és megnézed a csomag tartalmát. amíg nem csukod vissza az ajtaját, nem fejeződik be a tranzakció és nem továbbítják neki a pénzt. tehát nyitott ajtónál hívhatod a foxpostot hogy átvertek. vagy segítenek vagy nem
2022. ápr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!