Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnám kialakítani a...

Hogyan tudnám kialakítani a saját öltözködési stílusomat?

Figyelt kérdés

Nem nagyon van egy konkrét stílusom ezen a téren. Nagyon sokszor nincs ötletem, hogy mit vegyek fel/mi mihez passzol. Úgy érzem az öltözködésem nincs összehangban az egyéniségemmel.

18/L vagyok.



2022. ápr. 7. 10:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Annyival még kiegészíteném, hogy sztem nincs valami szép alakom. Nem vagyok vékony stb, szóval az ilyen fast fashion üzletekben kapható ruhák többsége nem áll jól rajtam. Ez is nehezíti a dolgot.
2022. ápr. 7. 10:55
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól, mert nem vagy vékony még bármi jól állhat rajtad:)

Kezd el ott, hogy miket szeretsz inkább:

Bővebb vagy szűkebb ruhák?

Színesebb vagy feketébb?

Melegítő vagy farmer?

Ha farmer skinny vagy inkább mom/a többi stílusú?

Szereted a kiegészítőket?

Hordanál gyűrűt, karkötőt, nyakláncokat?

Ezüst vagy arany? (lehet mindkettő is)

Hordanál nadrágláncot?

Milyne cipők tetszenek?

2022. ápr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok, ha gondolod írj rám privatban és szét nézünk neked, például sheinen stb. :)
2022. ápr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miben érzed jól magad? Miben vagy magabiztos?
2022. ápr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Színek terén sokféle videó fent van a neten, ami alapján a bőröd és hajad tónusának megfelelő színárnyalatokat tudsz találni, amik előnyösebben állnak!


Én nagyon javaslom a turkálót:)

Egy turkálóban egymillió féle stílus, szín és anyag keveredik, míg egy rendes üzletben inkább csak a márka stílusában vagy az éppen aktuális trend alapján találsz ruhákat. Biztos vagyok benne, hogy egy nagyobb, igényesebb turkálóban (még ha csak körülnézel is) fogsz találni olyan ruhadarabokat, amikre azt mondod, hogy szívesen hordanád!


És nem kell ám a szép, divatos és igényes öltözethez sem nádszál vékonynak lenni:D

Viselj bátran azt, amit szeretnél, ami csak megtetszik!:)


20/L, nyugodtan írj, ha szeretnél!

2022. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az interneten sok videó van fennt hogy kinek mi áll jól. YouTubeon a Stílus Csevej Anettel című csatornát tudnám ajánlani.

Ha tudsz angolul rengeteg olyan videót is találsz amiben megtalálhatod a saját öltözködési stílusod.

Boltok közül pedig használtruha boltban sokszor sokkal jobbakat tudsz találni. Én a Hádát ajánlom. Jó minőségű ruhákat lehet találni jó áron.

Egyébként privátban is írhatsz, szívesen segítek:)

2022. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!