Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kik veszik a márkás/luxus...

Kik veszik a márkás/luxus termékeket?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert itt folyton mindenki azt írja, hogy ő nem ismeri a márkákat, meg neki jó a kínai póló és a DM-es napszemüveg,és persze ő 346 forintból 4 főre készít jobb vacsorát, mint egy étterem 10000-ért fejenként.

2022. ápr. 7. 19:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nagyon gazdagok meg a szegények,akik először jutnak nagyobb összeghez
2022. ápr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Rapperek költenek sokat ezekre, nehezem hiszem hogy valaki 600ezer ft-ot fizet cipőre.

Chicagoban is sok az olyan aki ahelyett hogy az életminőségén kezdene el javítani hogy ne egy szar, erősen felújításra szoruló házban lakjon, a drog pénzből Fendi sálat, sapkát vesz.

De ott aki megteheti, az a születendő gyerekének is ilyen márkákat választ.


Munkából, adózó polgárként ha nettó 800at kapnék, akkor sem vennék költenék ekkora márkákra, főleg ebbe az országba.


Még egy Polo Ralph Lauren kapucnis felsőt is felpróbálnék hogy megnézzem mit tud potom 68ezerért.

2022. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
58%

Egy starbucks kave szerintem nem nagy luxus.



Leginkabb a szegenyebb reteg szokott erre sporolni.

Vagy ezekre sporolnak vagy megveszik a hamisat es azzal felvagnak.

De ismerek olyat is akinek annyi penze van hogy mar semmit se tud kezdeni vele, es csak designer cuccokban jar.

Meg hat kinek mire van "igenye" , ki mire sporol... en pl. Egesz evben arra sporolok hogy evente 1x eltudjak menni nyaralni.

2022. ápr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
49%
Mondjuk a Starbucks tényleg menő, ártól függetlenül, rengeteg színész és művész fő kávézója a márka világszerte. De inkább a mainstreamebb rétegé, az elvontabbak mást isznak. A pénzt gazdagok legtöbbször nem magukra költik, hanem próbálják beírni magukat a történelembe valamilyen nagy megváltó tettel, amihez sok pénz kell.
2022. ápr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
A starbucksos kávé nem finom, ez az én véleményem. Itt van Frei caffé, én oda járok általában, meg az egyetem melletti kis kávézóba (már nem vagyok egyetemista de jó a hely). Ma vettem a büfében kávét, hát no comment milyen pocsék volt azonos áron, mint a kis kávézómban. Engem nem vet fel a pénz, nettó 240-et keresek most (ez majd javul), de jól be tudom osztani. El tudok menni nyaralni, nem sajnálok napi 600 ft-ot a kedvenc kávémra, néha a menzán is eszem 1600-2000 ft értékben. Ruhákat nem szoktam turkálóban venni, nekem ezzel nem lenne bajom amúgy, gyerekként anyummal imádtuk járni őket, de sajnos nem sok időm van erre, frusztrál, hogy nem az én méretem, úgyhogy marad a pláza és az Orsay a kedvenc márkám jelenleg, ami szerintem nem is olcsó, 10.000 ft kb. Egy termék. Akciókor megéri. És egy-egy évekig tartós, szép ruháért szívesen kiadok ennyi pénzt. De ott is van sok rendkívül silány termék, ami leakciózva sem kell senkinek szinte. A márkásabb,drága holmi szerintem ugyanìgy lehet vacak, csak a nevet kell megfizetni.
2022. jún. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!