Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vizsgára muszáj fehér blúz-fek...

Vizsgára muszáj fehér blúz-fekete szoknya/nadrág?

Figyelt kérdés
Egyberészes fekete ingruha "belefér"? Ezt a fehér blúz fekete alsó kombót utálom, és ha nem muszáj nem szeretnék abba lenni.
2022. ápr. 7. 20:17
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]


Pl ilyen

2022. ápr. 7. 20:19
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ. Milyen vizsga?
2022. ápr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Technikusi
2022. ápr. 7. 20:39
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem belefér.
2022. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Határeset. Le lehet pontozni, de szerintem ez túl rövid egy vizsgához. Azért ne haljunk már bele ha valahova fel kell öltözni rendesen. Nem kell feltétlenül fekete-fehér, vagy legalábbis nem abban az értelemben, mint régen a suliban. De ha ez egy technikusi vizsga, ha jól értelmezem bár ez nem tisztázott, akkor ez a záró. Erre illik azért kiöltözni és ez a linkelt ruha szerintem nem való ide.
2022. ápr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vizsgázni mész nem pasizni
2022. ápr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na ne😱
2022. ápr. 8. 22:39
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, teljesen jó egy fekete ingruha, ha nem kivágott, vagy túl rövid.

Amúgy ha a képen a modell 175 cm, a kérdező pedig 160, akkor jóval lejjebb fog érni az a szoknya.

Perzse azt is figyelembe kell venni, hogy mások miben mennek.

Ha mindenki öltöny, vagy kiskosztüm, ami egyébként manapság nagyon nem valószínű, akkor neked is hasonlóban érdemes.

De ha fekete farmer, fehér póló, akkor egy hagyományos ünneplő szett nem számít alapnak

2022. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%

Az ingruhák még strandra menni is borzalmasan néznek ki.


Nem kell fekete-fehérben menned, ha nem az az elvárt, de blúz, szoknya legyen rajtad.


A TORNACIPŐT SZIGORÚAN KERÜLD EL!!!

2022. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én fehér bluz fekete térdig érő szoknya testszinu harinaci és befont haj. mindig igy mentem vizsgázni.
2022. ápr. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!