Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Forgalmi vizsgára kiöltözve,...

Forgalmi vizsgára kiöltözve, ünneplőben? 18/L

Figyelt kérdés

Kreszre alap, hogy fehér blúzban, fekete szoknyában mentem, hisz az egy az egyben vizsgakörnyezet.

Hamarosan forgalmi vizsgázom, szerintetek oda is illik, nem árt az ünneplő, vagy tiszta hülyeség abban menni?

Persze nem magassarkúban, mint a kreszre, hanem valami lapos cipőben, blúzban és szoknyában mennék.

Szívesen venném fel, csak félek, hogy inkább rossz benyomást keltene. Kreszen is csak én voltam úgy.


Szerintetek?

18/L



2019. okt. 8. 10:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%

Hülyeség. És ha menet közben kereket kell cserélned?


Kényelmes, hétköznapi viselet bőven elég.

2019. okt. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem olyan vizsga, amire ennyire ki kellene öltözni. Sima utcai ruhánál több nem kell. Férfiként én sem vettem fel öltönyt sem a forgalmi, sem a kreszvizsgára.
2019. okt. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Ó, értem. És felülre blúz, alulra farmer?
2019. okt. 8. 12:24
 4/26 anonim válasza:
97%

Ne röhögtess már.

És ha ez motoros forgalmi vizsga lenne, akkor is blúzt és miniszoknyát akarnál felvenni, meg kisminkelnél a bukósisak alá?

2019. okt. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Az...elég furcsa lenne. xD
2019. okt. 8. 12:35
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
Farmer blúzzal jó szerintem, de olyant vegyél fel, ami kényelmes, amit hordtál már máskor is. Jobban nem kell kiöltözni.
2019. okt. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszi, fehér blúz lenne akkor fekete farmerrel, ha ez a verzió jobb.
2019. okt. 8. 12:47
 8/26 anonim ***** válasza:
98%

Èn kressz vizsgára se öltöztem ki.

Kb 15 en voktunk egyszerre a teremben, és senki se volt ünneplősben. Sőt mèg a felügyelő nő se!

Ez nem olyan esemény, ami megkövetelnè az ünneplős ruhát.

Vezetéshez pedig fontosabb a kényelmes ruha és cipő!

Az ing és farmar bőven elég!

2019. okt. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
96%
A cipőd (mint ahogy írtad) feltétlen lapos sarkú legyen. Amúgy tiszta, rendezett és kényelmes legyen a ruhád. És szolid smink, illatszer!
2019. okt. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Kreszre is teljesen feleslegesen öltöztél ki, teljes hétköznapi ruha bőven elég mindenhová
2019. okt. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!