Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Honnan lehet tudni, hogy egy pólót érdemes kidobni?

Figyelt kérdés

PL a nyaka körül ha lazul, vagy elnyúl akkor?


(Gyerekként nem nagyon voltak saját ruháim, mindig használtakat kaptam mert szegények voltunk. Így nem tudom mikor vagy hogy érdemes felnőttként cserélni)



2022. ápr. 9. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szabad szemmel is látod, mikor már "eltekeredik", az oldalvarrások előre fordulnak, vagy formáját veszti, és igen, a nyakán is erősen látszik....
2022. ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ilyenkor el szokás adományozni (hogy más hordja) vagy már kidobni szokás?
2022. ápr. 9. 12:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól függ...


Ha te pl. ügyelsz arra, hogy elegáns kinézeted legyen, és már egy kevésbé jól kinéző ruhadarabot se veszel fel - akkor érdemes elvinni egy adományboltba, vagy hasonló..

De ha rongyosra hordod, akkor kuka.

2022. ápr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amin látszik, hogy már viseltes, bolyhos, kinyúlt, kifakult, az adománynak sem jó. Annyi ruhát kapnak az ilyen segítő szervezetek, hogy a rászorulóknak is jó minőségű darabokat tudnak adni.
2022. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
-még azzal kiegészíteném a 3-as kommentemet, hogy olyan adományozz tovább, amit te (visszatekintve korábbi életedre) még örömmel felvettél volna.
2022. ápr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már hordani nem akarod, akkor alvós pólónak még jó lehet. Ha már annak se jó, akkor takarító rongynak tudod használni. Feltéve ha pamut.
2022. ápr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy csinálom, hogy a kényelmes anyagú pólókat miután rondák lesznek, otthon hordom el, amíg atomjaira nem esik.


Nekem számít a környezet óvása, emiatt nem vagyok híve a pazarlásnak. És igen, egy enyhén nyúlott pamutpólót kivágni a kukába pazarlásnak számít nálam. Azért nem kell otthonra új póló, hogy aztán első hétvégén paradicsomos, kávés és véres legyen.

2022. ápr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ha már hordani nem akarod, akkor alvós pólónak még jó lehet. Ha már annak se jó, akkor takarító rongynak tudod használni. Feltéve ha pamut."


Ehhez még annyit fűznék hozzá, hogy amíg a póló eleje jó, azt kivágva, több póló elejét összevarrva, nagyon jó nyári takaró lehet belőle, illetve ha nagyon lyukas, tropa, akkor még mindig lehet mop szerű felmosó, vagy varrni belőle fürdőszoba kilépő szőnyeget. Csak a kreatív képzelet szabhat határt az újra hasznosításnak, és igen, fontos, hogy pamut póló legyen, mert az jó nedvszívó.

2022. ápr. 17. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor kell kidobni ha lyukas, vagy Akela felirat van rajta.
2022. ápr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!