Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok mondani öltözék...

Tudnátok mondani öltözék stílosokat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami jó, a divatban, most csinálom a képregényemet és ugyebár nem hordhat mindenki polót és nadrágot. Az egyetlen stílus, amelyet név szerint ismerek, a steampunk, azt sikerült egy karakterre szépen megrajzolnom, de jó lenne, ha többet ismernék. Sci fi képregény lesz, de bármilyen stílus jöhet, mert több helyszínt (bolygót) szeretnék kreálni, különböző kultúrákkal.

2022. ápr. 10. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha sci-fi a műfaj akkor nézz szét a "goth ninja" és a techwear stílusokban. Tökéletesek inspirációhoz.
2022. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyes vagyok ismét.

Még a "dark harajuku" keresőszóval is tudsz majd mit kezdeni.


Én egyébként így öltözködök, mint az általam említett stílusok és tényleg mindig sci-fiben érzem magam:D


Képregényről lehet tudni valamit?

2022. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocs, most szerintem egy regény fogok írni 🤡😅


Még 2019-ben jött az az ötlet, hogy kéne csinálni, egy képregényt, a macskámról, Mászkáról, szép sziámi macska volt, igazi méregzsák 🥰 sajnos elpusztult, ezért is akarom megcsinálni, azt a képregényt.


Most úgy tervezem, hogy legyen benne egyszerre mágia és fejlett technológia és persze sok bolygó és a történelmi mitológiákat is szeretném felhasználni. Például ott vannak, az ókori istenek, a világ minden tájáról, ezek vagy segíthetnek Mászkának, vagy akadályozhatját.


[link]


Ez egy elvetett ötlet, szóval nem spoiler, sajnáltam, hogy ne tegyem közzé, mert azért volt benne munka.

Most konkrétan, az idővonal elejét tervezgetem (mint a Transformersben és a Bosszúállókban, az Univerzum létrejötte)

2022. ápr. 10. 21:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy szuper ötlet:)

Próbáltál már dark academia vagy valamilyen goth vonalon elindulni?

2022. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek is jónak tünnek.
2022. jún. 20. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!