Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a póló nagyon...

Szerintetek ez a póló nagyon merész munkahelyi viseletre?

Figyelt kérdés

[link] Biztosítási szakmában dolgozom, gyakran vagyok irodában, de nálunk nem elvárás az ing, nyakkendő és társaik. Nyilván nem melegítőben járok, maga a galléros póló teljesen rendben van, az a kérdésem, hogy ez a szín szerintetek már túl rikító/feltűnősködő, vagy nincs vele semmi gond?


Amiket még néztem:

[link]

[link]



2022. ápr. 10. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem szerintem pont hogy vissza fogott.
2022. ápr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hol dolgozol. Ahol ügyfelekkel kell foglalkozni, ott vállalatfüggő. Nálunk necces lenne.
2022. ápr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem merész. Elegánsabb stílust képvisel. Az egyes és a hármas a legjobb.
2022. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Ez a Ck logó már proli minősitésű.
2022. ápr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Másnak is ez a véleménye a Calvin Klein logóról?
2022. ápr. 11. 07:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ráadásul egy egyszerű pólóért akkor sem adnék ennyi pénzt ha milliárdos lennék. Még az akciós ár is durván sok.
2022. ápr. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én inkább veszek drágábban kevés ruhát, mint sok gyenge minőségűt. Illetve konkrétan nincs ruha a méretemben az üzletekben. 10/9szer potyazok ha elmegyek plázába, mert xs-es a méretek. Itt meg ingyen kihozzák, ingyen visszaviszik. Megspórolom az úti költséget is, stb.
2022. ápr. 11. 08:30
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem volt még rajtam ilyen drága póló,de szerintem itt is inkádd a logót fizeted meg mintsem a minőséget. Egy fogyasztó és pazarló társadalomban nem éri meg olyan ruhát gyártani ami akár 10 évet is kibír. Ha ki is bírna annyit, akkor sem használnád pár év után mert addigra megunod, nem tetszik vagy nem lesz már divatos. A legtöbb pénz amit kiadtam egy pólóért az 3000 Ft volt. Ennek már több éve és még mindig egyben van és nem kopott. Szerintem egy ilyen drága póló sem bír sokkal többet. A méret az persze már más kérdés.
2022. ápr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%
De hogy pólóra minek gomb, meg gallér?
2022. ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!