Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire illik edzős leggingsb...

Mennyire illik edzős leggingsben mászkálni?

Figyelt kérdés

Az utcán mennyire illik edzős leggingsben és egy feszülős felsőben mászkálni?

Most lemegyek futni, utána be kell ugranom boltba, meg ügyeket intézni. Mennyire gáz az leggingsben?


2022. ápr. 11. 08:32
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
23%
30. De pasiként akkor sem veszel fel olyan nadrágot, amit nőre terveztek. Ellenben igen, pasiknak is van olyan nadrág, ami sportolásra alkalmas. Mondjuk azért nem mindegy, hogy ott közepén egy nőnél kb semmi nem látszik, és egy férfinál ott dudorodik valami. És a leggings még mindig nem harisnya.
2022. ápr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem nőkre tervezték, a harisnya amúgy férfi viselet volt először, csak ha már próbálkozol itt a tényekkel, akkor tegyük tisztába őket, de örülök, hogy próbálsz érvelni és nem csak hangoztatod, hogy márpedig neked van igazad. Na szóval a nőknél is dudorodik, a vénuszdomb is a női nemiszerv része szóval pont ott ugyanúgy dudorodik valami.
2022. ápr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
23%

"Egyrészt nem nőkre tervezték"

Akkor kikre? Kutyákra, vagy mi?

"a nőknél is dudorodik, a vénuszdomb is a női nemiszerv része szóval pont ott ugyanúgy dudorodik valami."

A leggingsben az nem látszik, de ha összetöröd magad, sem tudod a farkad elrejteni egy olyan nadrágban. Persze, ha nem ez a célod. Ha igen, akkor nem ez lesz a legnagyobb problémád szerintem 😏.

2022. ápr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
A leggings az a sportból indult, de a sportban unisex darab. Nem látszik a vénuszdomb meg tevepata ? Lehet, hogy valakinél nem, de ez is olyan, mint a fiúknál én fel tudom venni úgy, hogy nagyon nagyon minimálisan dudorodik valami, szemből egyáltalán nem tűnik fel, úgy hogy semmi erőfeszítésembe nem kerül, ha szeretnéd mind a kettőre linkelek képeket, de nem rossz a próbálkozásod.
2022. ápr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
23%
34. Én is tudok képet linkelni az ellenkezőjéről. Akkor most mi van?
2022. ápr. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
85%
Egy példával megértetem veled (talán), ha az emberekre bízzák az alkoholfogyasztás melletti vezetést, akkor valaki fogja tudni a mértéket, hogy mennyivel képes még vezetni valaki meg nem és megöl embereket, akkor a kormány most az emberekre bízza vagy inkább mondja azt, hogy senki ne vezessen úgy ? Na ez ilyen, szerintem hord normálisan a leggingst, semiképp ne rövid felsővel hanem ízlésesen ahol nem a valagad meg a nemi szerved kövonala látszik !
2022. ápr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
36. Hát de abba senki nem fog belehalni, ha valakin meg lát leggingset rövid felsővel. Azért elég nagy különbség van ittas vezetés és stílus között. Neked nem tetszik, ez van. Attól még, ha egy lány így öltözik, és még jól is áll neki, nem lesz ízléstelen, ellenben azzal, ha szoknyával veszi fel.
2022. ápr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
23%
De az, hogy valakinek teljes mértékben körvonalazódik a teste, főleg ott, az kor és alkattól is függetlenül ízléstelen ! Látom a hasonlatot sikerült megérteni.... Nem arról volt szó, hogy belehal, hanem, hogy te is beismerted 2 válasszal ezelőtt, hogy a bizonyos részek mint pl tevepata még szerinted is undorító, bár amekkora femináci vagy nem biztos, na mindegy, szóval, a hasonlat csak arra akart rávezetni, hogy ha hagyod, hogy az emberek döntsék el maguk, hogy épp kinél mi mennyire látszik, abból az lesz, hogy mindenki mindenhogyan hordja, ellenben ha normális módon mindenki hosszú felsővel viseli, ahogyan azt kell, akkor nem mindenki, hanem senki nem lesz majd undorító ! Nem tudom fel bírod e fogni ezt...
2022. ápr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

"ha hagyod, hogy az emberek döntsék el maguk, hogy épp kinél mi mennyire látszik, abból az lesz, hogy mindenki mindenhogyan hordja, ellenben ha normális módon mindenki hosszú felsővel viseli, ahogyan azt kell, akkor nem mindenki, hanem senki nem lesz majd undorító!"


És én vagyok a "femiNÁCI"... Ki az, aki elakarja dönteni mások helyett, hogy hogyan öltözködjön? Nem mindenkinek ugyanazt jelenti az undorító, mint neked. Nekem pl az undorító, hogyha valaki el akarja dönteni, hogy a másik hogyan élje az életét. Semmi közünk nincs a másik ember stílusához, és semmit sem "kell". Ettől függetlenül nem tetszik ez neked, oké. Hálaistennek, senki nem akar neked megfelelni.

2022. ápr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
41%
Hát pont ezt írtam, hogy mindenkinél más az a küszöb ami ízléstelen, ezért meg van húzva egy íratlan erkölcsi szint, ami azt diktálja, hogy a meni szervedet nem illik mutogatni utcán a körvonalát sem !!! Leleht neked ez beleférne, nekem is beleférne, hogy én is mutogassam magam, de nem teszem, mert azért nekem van annyi eszem, hogy fel bírom fogni, hogy mit illik és mit nem, meg mi az ami még az emberek 90 %-nál belefér. Nem akarok mindenkinek megfelelni, mert akkor 100 %-nak kellene, hogy beleférjen, ami lehetetlen. Tudom, te mindent megtehetsz, te mutogathatod azt is amit nem illik, de hát csak szerinted, akinek van esze az ilyet nem csinál !
2022. ápr. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!