Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen az az ember aki nem...

Milyen az az ember aki nem "tucat"? Egyáltalán mitől lesz valaki az? Hogyan öltözködjön az az ember aki csinosan mégsem "tucatként" szeretne kinézni?

Figyelt kérdés
Kérlek linkeljetek képeket!Egyszerűen feldühít ez a szó a másik kedvencem pedig a "légy önmagad" és az összes magyar fiatal ezt szajkózza.
2010. szept. 15. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:

tucat az, aki csőgatyát hord, nyomott mintás pólókkal converse-el v. deszkáscipővel, bogárszemcsivel valamint óóórjástáskával.

egyedi az aki kicsit sem hasonlít erre és a saját személyiségét mutatja ki öltözékével, nem pedig a többi ezermilió tinilány szekrényét..

2010. szept. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor én is tucat vagyok:)Nekem csak nagyon szűk szárú nadrágjaim vannak és sok nagy táskám.Van nyomott mintás felsőm is,de nem sok.
2010. szept. 15. 19:58
 3/9 anonim ***** válasza:
így van te is tucat vagy... kiváncsi vagyok hány db egyenesszárú ill. trapézszárú gatyád van.. mondjuk úgy imádom a válaszolókat hogy DIVAT-ot követi.. sztem nem ez a divat a divat az amit a DIVATDIKTÁTOROK előírnak és az ilyen stílus már rég nem divat... csak Magyarország van lemaradva! vagyis a kis tinilányok
2010. szept. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
és ha ez tetszik?? :D
2010. szept. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én sosem leszek "tucat":)
2010. szept. 15. 20:08
 6/9 anonim ***** válasza:
nézegesd a www.lookbook.nu -t itt sok eredeti, egyedi ötlet van :)
2010. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom én is hasonlóan öltözködöm az ottani csajokhoz.De akkor most már tudom,hogy nektek ez az egyedi.Ha leírom milyen ruhadarabjaim vannak úgy "tucat".Látványban már kevésbé.
2010. szept. 15. 21:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor nem leszel tucat, ha érdekesen kombinálod a ruháidat, a saját egyéniségedhez passzintod és csak olyan holmit veszel ami tényleg neked tetszik, nem pedig máson megláttad.


A lookbook.nu-n tényleg nagyon jó összeállítások vannak, a mostani fiatal lányok öltözéke nem hasonlítható hozzá. Csőnadrág mindenkin sportcipővel, derékig érő pufi dzsekivel és hasvillantós toppal, ez nem egyéniség.

2010. szept. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet új ruhadarabokat kitalálni, hiába írom le hogy: csőgatya, csizma, pólóruha, akármi, másban máshogy fog összeállni. Nem a ruha teszi az embert egyedivé, hanem ahogyan az ember viseli azt. Szerintem az egyediség nem az öltözködéssel kezdődik, hanem a saját ízléssel, gondolatokkal: milyen zenét szeretsz, mit olvasol, milyen művészetek iránt érdeklődsz (ha egyáltalán), milyen filmeket nézek, mi a hobbid, minden. Szerintem ezekből gyúródik össze ami te vagy. És ilyenkor már tényleg érvényes hogy légy önmagad.
2010. szept. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!