Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert nem jön meg a SHEIN...

Miert nem jön meg a SHEIN rendelés?

Figyelt kérdés
Lassan egy honapja hogy rendeltem a shein-rol de meg nem jott meg. Azt olvastam itt hogy max egy ket het es megjon de nekem nem magyon akar megjonni. Olyan is van mint a whis-en hogy nem fog megjonni? Ilyenkor vissza lehet igenyelni a penzt?

2022. ápr. 19. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van olyan. Akkor rá kell írnod a Shein-re és lebeszélni, bár mostanában kicsit késnek a rendelések. Egyébként nekem 14napnál sose jött hamarabb.
2022. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A nyomkövető kód mit mutat?
2022. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
4.-en rendeltem, 13-an irtak hogy hollandiabol szallt fel a gep..azota semmi..de adig szepen nyomon lehetett kovetni. Lehet hogy az unnepek miatt is keshet?
2022. ápr. 19. 22:53
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen, nagy valószínűséggel az ünnepek miatt. Nekem is 16.-ra volt kiírva, még várom. :)

De nekem eddig minden alkalommal megjött előbb-utóbb, így nem aggódok. :)

2022. ápr. 20. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor jo. Igen nekem ez az elso ilyen proba keppen hogy milyen aztan mar kezdtem aggodni.
2022. ápr. 20. 06:46
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyepkent ha nem jon meg akkor hol lehet irni nekik hogy a penzt utaljak vissza?
2022. ápr. 20. 06:51
 7/13 HoneyBunny ***** válasza:
Mostanaban nekem rosszul cimzik fel a csomagjaimat es emiatt az expressone ugye meg sem probalja kihozni, egyszeruen csak beirjak, hogy nem voltam itthon es kesz (amit nem is ertek). Minden nap kell figyelni a csomagkovetest, ott latszik majd, hogy rossz-e a cimzes, nekem is oda volt irva. En mar a harmadik Shein csomagommal jartam igy.
2022. ápr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nekem is 15-e óta Hollandiát írja, sokszor rendeltem mar sosem volt meg ilyen, de olyan sem, hogy nem jott meg egyaltalan.
2022. ápr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Azert nem 1 honapja, hanem 2 hete rendelted.. ha ennyire nezegetitek az oldalt, akkor eszrevehetnetek azt is h külföldön lezárások vannak, es 5-7 napos kesesekre lehet szamitani. Nem kell fosni
2022. ápr. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szia, azóta megjött a csomagod?
2022. máj. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!