Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a velemenyenetek a DH gate...

Mi a velemenyenetek a DH gate replikakrol?

Figyelt kérdés
Szerintem akinek tetszik egy darab,es nincs ra penze nincs szuksege a dobozra cimkere szamlara melle,ez csak a felszinesseg. Vegye meg nincs vele baj,de cimke nelkul !! mert ezzel azokat (pl engem) is minositik aki megvette az eredetit. Ezek miatt az emberek miatt van masoknak lehetosege arra,hogy azokat akik az eredeti termekekbe penzt fektettek neghazudtoljak. Hihetetlen hogy ide fajult a vilag,meg az emberek felszinessegebol is penzt csinalnak. Engem ami leginkabb zavar,az a szamla es a hozzatartozi szatyor. Konyorgom ha te azert veszed,mert tetszik,akkor miert szamit hogy van e doboz? Azt a kutya sem latja. Ja,hogy kell Facebookra,aham ertem..
2022. ápr. 21. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Minek adsz ki pénzt valamire ha zavar h lemásolják?

Ez azt jelenti nincs annyi pénzed amitől könnyen megválsz mondjuk egy Kors táskáért

Vannak emberek akinek egy 500 ezres cipő vagy kabát olyan mintha egy 2000 Ft-os pólót vennél leárazáson. És vannak akinek olyan mintha egy cukorkát venne.

Na, a luxus cikkek ezeknek az embereknek vannak.

Mindenki másnak ott vana rengeteg márka ami jó minőségű ugyankkor nem "luxus" azaz nem egy logot vagy címkét fizetsz meg. Pl. túracuccokra kiadod a pénzt mert fontos a minőség, de minek fizetsz valamiért 500e Ft-ot amiből csinálnak egy ugyanolyan minőségűt, csak hamisat? Ez zavar téged a lelked mélyén, nem az hogy hamisítják és megveszik. A gond az hogy aluxuscégek pofátlanul átvernek, ez kelt frusztrációt benned, amit a hamisítókra vetítesz ki, pedig a probléma igazi oka a hatalmas társadalmi és pénzügyi szakadék, ami lehetővé teszi hogy 2 tök egyforma ruhát akár 1000-szeres (!!!) áron adjanak el, ha az egyikre rányomnak egy logot a másikra meg nem.

2022. ápr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az zavar kedves utolso,hogy masok azt gondolhatjak hogy az enyem is hamis. Holott nem az.
2022. ápr. 21. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem nem erdekel, en tudom hogy eredeti, leszarom hogy a masiknak pont ugyanilyen van csak fake. Nekem olyan szembetuno a hamis amugy is.


De imadjak ha tenyleg mutogatjak hogy habiszti eredeti 😂😂

2022. ápr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Az zavar kedves utolso,hogy masok azt gondolhatjak hogy az enyem is hamis. Holott nem az."


Szerintem alapvetően rossz fogalmad van erről az egész luxuscikk dologról.


Ha olyan körökben mozogsz, ahol az ilyesmi mindenkinek belefér, akkor senki sem fogja azt gondolni, hogy a tied hamis.

Ha alapvetően csóringer környezetben mozogsz, és a sok 2000 Ft-os H&M-es darab mellett van egyetlen 200 ezres táskád vagy kabátod, akkor ezt nem a stílus vagy a luxus miatt veszed fel hanem hogy menőzz vele és mások előtt felvágj. Ebben az esetben gondolhatják hogy hamis, de őszintén, miért zavar az téged? Aki azt gondolja hamis, azaz nincs pénzed, az még nálad is szegényebb, tehát az ő véleményére úgyse adsz másban, akkor erre se adj.

2022. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyébként sajnos manapság már sokszor lehetetlen megmondani valamiről hogy igazi vagy replika. Nekem volt netes, hivatalosnak tűnő boltból hamisítványt küldtek, és olyan is volt, hogy hetekig nyomoztam, mire kiderült h igazi vagy hamisítvány, mert olcsó volt, ugyanakkor minden stimmelt - titkos jelzések, hologram stb. Végül arra jutottam hogy valszeg lopott

Olyan is volt hogy márkaboltban képtelenek voltak igazolni az ellátási lánc valódiságát, kb kiröhögtek. Pár évvel később kiderült h ugyanennek a márkának egy másik boltjában egy dolgozó hamisra cserélte a termékeket.

Olyan is volt, hogy a 100e Ft-os full valódi napszemüveg olyan silány volt, hogy az unokatestvérem 4000 Ft-os replikája amit az utcán vásárolt, jobban nézett ki és tovább bírta. És persze meg se mondod róla h replika.


Szóval ennyit a nagy replika-valódi kérdésről. Sztem nincs értelme. Manapság már képtelen vagy megmondani bármiről, hogy az valódi-e.

2022. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!