Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem nevetséges ez...

Csak szerintem nevetséges ez a kép, és a lehető legelőnytelenebb a póz a modell számára?

Figyelt kérdés
[link]
2022. ápr. 27. 09:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
A legtöbb modellt nevetséges pózokban fotózzák 😃
2022. ápr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Hanna S ***** válasza:
73%
Nem, szerintem is.
2022. ápr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
miért lenne nevetséges és előnytelen? milyen pózban kéne reklámozni egy ilyen öltözéket? szerintem abszolút rendben van, és a modell alkatához is stimmel.
2022. ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
Modell itt csak egy kellék, amin a ruha van. Túl előnyös ilyen fotókon nem lehet, mert a ruhát nem mutatná meg, vagy elvonná a figyelmet. Ezért is van, hogy nem szép arcú, hanem érdekes arcú, jellegtelen vonású és sokféleképpen sminkelhető lányok kellenek katalógus, ruha modellnek.
2022. ápr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
de miért kell úgy ültetni szegényt, hogy az 50-es jeti talpai telibe látszódjanak? ez mennyiben segíti a ruha eladását?
2022. ápr. 27. 13:20
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
mert egy laza, kényelmes otthoni cuccról van szó. amit olyan közegben viselsz, ahol senkit sem érdekel, hogy milyen pózban ülsz vagy hogy néz ki a lábfejed. ezt fejezi ki a kép. szerintem teljesen rendben van.
2022. ápr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Nincs ezzel semmi baj. Otthoni cucc, mégsem lehet olyan pózban, mint aki éppen egy állásinterjún van.
2022. ápr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

"de miért kell úgy ültetni szegényt, hogy az 50-es jeti talpai telibe látszódjanak? ez mennyiben segíti a ruha eladását?"


Nekem az jön le a képből, hogy kényelmes a ruha és lehet benne mozogni, nem csak vigyázzállásban tudja elviselni magán a modell. Ha ilyesmi cuccot keresnék, akkor lehet, hogy a kép alapján megvenném. A talpait meg pont lesz#rom.

2022. ápr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
de ki ül így otthon ilyen kifordított lábakkal?
2022. ápr. 27. 17:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Ebben a ruhában nem jó így ez a kép.
2022. ápr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!