Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak a nem tetsző de...

Mit csináljak a nem tetsző de szeretettel adott hátizsákkal? Textilfestő hely?

Figyelt kérdés

A párom csináltatott nekem titokban egy hátitáskát meglepetésnek. Nagyon jól esett hogy gondolt rám viszont annyi a bökkenő hogy nagyon nem találta el mi tetszene nekem.

Kicsit bosszant is a dolog hogy régebben még meg is beszéltük hogy valamilyen ünnepre majd táskát ad ajándékba de akkor én fogok választani mert nem tudja mi az amit szívesen hordanék.


Nem akarom megbántani de a tatyót sem hordom jó szívvel. Hely takarékosságilag sem a legjobb de azt meg tudom oldani talán. Viszont a színe (rikkancs rózsaszín).. azzal nem tudom tudnék e valamit kezdeni. Azon gondolkoztam ha valakivel át tudnám festetni a textilt sokat segítene. Csak nem tudom lehetséges e ilyet egyáltalán, főleg hogy nagyjáből csak a 2/3-át kéne átfesteni.. az egyharmada szép bézs virágos..


Szerintetek mit tudnék tenni hogy kicsit az ízlésemhez igazítsam? Főleg színben



2022. ápr. 30. 10:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az anyaga?
2022. ápr. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!