Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy nő miért szégyenlős...

Egy nő miért szégyenlős fehérneműben, miközben egy bikiniben nem az?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 30. 16:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Én fehérneműben sem vagyok szégyenlős, sőt még pucéran se. De van aki bikiniben is szégyenlős.
2022. ápr. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanannyit mutat mind a kettő az igaz, de mégis más. A fehérnemű egy intim ruhadarab ami nem arra készült, hogy akárki lássa, mint a bikinit a strandon.
2022. ápr. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
A környezet miatt inkább, nem is a fedetlen testrészek miatt. A bikini direkt arra való, hogy pusztán az legyen csak rajtad, a fehérnemű pedig arra, hogy azon még legyen valami. Egy férfi sem szívesen vetkőzik boxeralsóra vagy rövidgatya+felül semmi kombóra olyan helyen, ahol körülötte felöltözött emberek vannak.
2022. ápr. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kettő oka lehet ennek, amit a második és harmadik válaszoló írt. Igazából én sosem gondolkodtam így ezen ennyire, hogy mi ennek az oka (én is nő vagyok, és én se szeretek fehérneműben mutatkozni, míg a bikinivel nincs bajom), de így belegondolva, a második és a harmadik válaszoló által leírt válasz eléggé valószínűnek tűnik.
2022. ápr. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez hülyeség. Ilyen nincs. Kamuhiszti. Én nem mutogatom magam fehérneműben, de fürdőruhában sem. Ismerősök előtt nem jelennék meg semmilyen fürdőruhában, max. külföldön egyberészesben, ahol senki nem ismer és le sem szar.
2022. ápr. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Mert egy fehérnemű általában csipkés, ezáltal átlátszó, míg a fürdőruha nem, illetve az anyaguk is tök más.
2022. ápr. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Mert nem a strandon látod nyilván fehérneműben, hanem olyan helyen, ahol nem akarja, hogy lásd. Ha a strandra megy valaki fehérneműben, nyilván nem zavarja, hogy nézik.
2022. ápr. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom hallottál-e már viselkedési szabályokról?

Este amikor áthívod a haverokat természetes dolog nevetgélni, temetésen viszont bunkóság.

Kopott farmerban elmenni bevásárolni teljesen oké, ballagásra/ünnepségre menni benne tiszteletlenség.

A fehérnemű egy intim ruhadarab, nem illik széles körben mutogatni. A bikini a strandon elfogadott, de már munkába menni nem szoktunk benne.

2022. ápr. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A környezet, ha random az utcára kéne kimenned bikiniben ugyanúgy feszengenél, strandon is akkor lazulok el mikor látom hogy a 70 éves hasas nénike is bikiniben flangál és a kutyát nem érdekli, ha például egy ruhaszalonban lennél ahol mindenki fehérneműben rohangál ki a próbafülkéből az újabb darabokért te is elkezdenéd úgy érezni hogy ez nem gáz. Pl mikor esküvői ruhát próbáltam ott is természetes hogy deréktől felfelé egy szál melltartóban vagy és úgy adják rád a ruhát, ott nem is feszengek de ha mondjuk egy H&M-ben látna ugyanígy az eladó nem győzném takargatni magam.
2022. máj. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Ne akard ezeket megérteni, nem véletlenül kezdődik a személyi számuk kettessel.
2022. máj. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!