Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cross-dresserek ha kimentek...

Cross-dresserek ha kimentek az utcára akkor csinos, kihívó, nőies cuccokban mentek, vagy visszafogottabb ruhákban és cipőkben?

Figyelt kérdés
Korábban minél nőiesebb cuccokban mentem ki, pl. magassarkú lakk csizma, bőr miniszoknya stb, de mindig feszengtem, hülyén éreztem magam, most beszereztem pár nőies de visszafogottabb darabot, pl. pasztel lila magassarkú, pasztel színű ruhák, hosszított pulcsi garbóval, vagy épp blézer, fekete harisnya, de még nadrágokat is, pl. farmer. Ezt nem tartom olyan izgalmasnak de sokkal kevésbé érzem magam furán ha kimegyek az utcára. Egyébként igyekszem minél igényesebbnek kinézni, smink, nagy napszemüveg stb, sztem nem jönnek rá h igazából nem vagyok nő. Mit gondoltok erről? Idővel megszokom megjön az önbizalmam és a csinosabb, feszülősebb, figyelemfelkeltő cuccokat is fel merem majd venni?

2022. ápr. 30. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre csak szeretnék kimenni az utcára. 😅 Bocsi az offért, de te hogy vetted rá magad? Én nem merem.
2022. ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát idővel, ha "gyakorolsz" biztos könnyebb lesz, megszokod. Nyilván érdemes fokozatosan haladni ebben is, szerintem jól tetted hogy visszafogottam ruhákban próbálkozol. Ha ezekben természetesnek érzed majd, akkor lehet váltani.

Én egyébként nem megyek "beöltözve" az utcára, az alapból visszafogott szintű crossdressinget is a 4 fal között tartom :D

2022. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azóta merek így kimenni mióta megtanultam a nőies vonásokat
2022. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk nem vagyok crossdresser, viszont elég szokatlan a stílusom, és eleinte féltem, hogy mit fognak majd szólni az emberek, nem fog-e valaki beszólni vagy ilyesmi. Aztán rájöttem, hogy nem fognak, hanem szimplán csak elsétálnak mellettem, az emberek 99%-a csak a neten osztja az észt, de élőben nem mer odamenni megmondani a véleményét.


Szóval szerintem kezdetnek próbálkozz visszafogottabb darabokkal, de vegyél fel egy valamit, ami extrémebb. Mindegy mi az, de legyen extrém és feltűnő. Sztem csak ez fogja építeni az önbizalmadat, ha megpróbálsz ilyeneket is felvenni - ha mindig visszafogott maradsz, akkor soha nem lesz önbizalmad feltűnőbben öltözködni. Vegyél fel valamit, ami extrémebb, aztán ha így már természetesen tudsz viselkedni, akkor vegyél hozzá még egy extrém ruhadarabot, stb. A végén az egész stílusod ilyen lesz ^^


Amúgy sztem a lakk csizma és a bőr miniszoknya nagyon menő ^^ Ezen a vonalon nyugodtan kísérletezz, meg fogod találni a stílusodat. :3 26/F/bi

2022. máj. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nő vagyok, de nem a mai divat szerint öltözködöm. Viktoriánus és retro vonalat képviselem. Eleinte furán néztek rám, rosszul is esett, de megtanultam kezelni hogy mindig lesz akinek nem tetszik ahogy kinézek. Elfogadom magam és van önbizalmam. Te is próbáld az önbizalmad erősíteni. Nekem sokat segített hogy a tükör előtt "gyakoroltam". Megfigyeltem a saját reakcióim. Idővel menni fog ne aggódj. Ne görcsölj. Ha te így érzed jól magad ne érdekeljen ha esetleg valakinek nem tetszik. A lényeg hogy neked tetszen. Saját magadnak öltözz, ne másnak.
2022. aug. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!