Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Idegesít, amikor a fiúknak...

Idegesít, amikor a fiúknak kinn a bokájuk a nadrágból... Bénán néz ki, ugye?

Figyelt kérdés
Nyominger az összes ilyen.

2022. máj. 4. 11:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha ilyenektől ideges leszel, akkor valami baj van veled!
2022. máj. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Engem mondjuk egyáltalán nem idegesít, csak egyszerűen nem tetszik. De most ez a divat, nem gondolnám, hogy a fiatalok 90%-a "nyominger" lenne.

Amúgy mik ezek a kulcsszavak? :D

2022. máj. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

Nem kell odanézni!

Látszik, hogy még tízen, húszon éves kisgyermek lehetsz, hogy mások öltözéke felidegesít.

És természetesen megint a fiúké.

Én pont azért öltözök olyan ruhákba, amik idegesítik az ilyen nyomingereket, mert az idegesség árt a szervezetnek, és így rövidebb életet tudtok élni.

2022. máj. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem aki ilyenektől ideges lesz, vagy csodálkozik azon, hogy ha az ideges szót használja, akkor a többi ember így is érti, inkább az a nyominger. Tanulj meg akkor fogalmazni.

Nekem tetszik amúgy.

2022. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem csajos, ezáltal kissé meleg hatása van. Főleg ha még jó szűk szárú gatyában is vannak.
2022. máj. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Én közel két méter magas, 100 kiló körüli erőemelő vagyok, mégis szeretem a szűkebb, bokalengetős nadrágokat. Élből a bika combjaira elég nehéz lenne olyan nadrágot találni, ami nem feszül, de mindegy. Kopasz vagyok, szakállas vagyok, tetovált vagyok. Ha szerinted én lányos vagyok és meleg hatást keltek, akkor ha meglátsz az utcán, gyere oda, és térdelj le elém, kedves 7-es!
2022. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%

Térdeljen le eléd a bengáli tigris kedves 6-os.

Akkor sem értem ebben mi a férfias:

[link]

[link]

2022. máj. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Mi a férfias nektek? Betyár nadrág Petőfi bajusszal? Motoros nadrág bőrdzsekivel? Mi az, hogy férfias? Hol éltek? 1930-ban?
2022. máj. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
7! Olyan jó lenne elfelejteni ezt a ffias öltözék erőltetését! A ffiak 99.9% ffiasan öltözik, de még mindig jöttök itt folyton, hogy miért nem ffias vmi 😄
2022. máj. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező! Látom rákattantál a Fidesz propaganda baromság ára, hogy önt is idegesíti x-y? Persze! Pláne az idegesít amit megkövetelik, hogy idegesítsen 🤮.

Ha téged ez idegesít, akkor ne nézd az emberek bokáját.

2022. máj. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!