Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki lehet menni ilyenben az...

Ki lehet menni ilyenben az utcára vagy nagyon látszik, hogy fehérnemű?

Figyelt kérdés

Tehát ha csak ez van felül, nem veszek rá extra felsőt, kardigánt blúzt stb.?

[link]

[link]



2022. máj. 6. 23:22
A kérdező szavazást indított:
Hordható önmagában
Csak otthonra vagy alsó öltözetnek
Más ötlet (kifejtem)
39 szavazat
 1/5 Isti22 ***** válasza:
72%
Attól függ mennyire áttetsző.
2022. máj. 7. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem átlátszó akkor ez egy sima trikó, ilyet simán fel lehet venni utcára.
2022. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Aki nem ért hozzá, az úgyse fogja tudni megmondani, hogy ez szoptatós felső és nem sima trikó.


Egyébként simán. Ép eszű ember nem fogja elvárni egy kismamától, hogy a szoptatós felsőjére még felvegyen egy pólót/pulcsit a kánikulába.

Aki pedig belédköt - bár utcán úgyse sokan mernek a szemedbe nézve kritizálni - annak hidd el, besavanyodott élete van és másban keresi a hibát ahelyett, hogy tükörbe nézne.

2022. máj. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Rettentően homárkás ez a szerelés. Szerintem hanyagold.
2022. máj. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semennyire sem átlátszó, mert vastagabb anyag, ráadásul a mellrész kétrétegű, az alsó rétegen a mell alatt gumis, ezért az olyan, mint egy sportmelltartó, ami össze van varrva a felsővel. De ebből kívül semmi nem látszik. A kérdésem főleg arra vonatkozik, hogy a pántja nem ciki-e, egyrészt van rajta egy kis műanyag kapocs, másrészt mégiscsak egy egyszerű gumipánt. Nem szoktam nézni, mások hordanak-e ilyeneket vagy különbözik a felülre vehető vékony pántos felső a fehérneműnek készülőtől.
2022. máj. 9. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!